BC „Boom“ vs Promatik (64:71)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gegužės 15 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Promatik“ kiek netikėtai įveikė BC „Boom“

2022 gegužės 15 d., Sekmadienis, 21:57 val., peržiūros: 635

Gegužės 15 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 B pogrupio rungtynės tarp BC „Boom“ (1-0) ir „Promatik“ (0-0) ekipų.

Rungtynių pradžioje po N. Aleknavičiaus metimų „Promatik“ tolo iki 8:15. Bet tada iniciatyvos ėmėsi L.Aleksiūnas, dėjimu rungtynes papuošė S.Šileika, BC „Boom“ surengė spurtą 11:0 ir laimėjo pirmą kėlinį 26:23.

Antrajame kėlinuke abiejų komandų rezultatyvumas sumažėjo, tačiau ir toliau aikštelėje vyko atkakli taškas į tašką kova. Įpusėjus susitikimui rungtynėse buvo lygybė 35:35.

Trečiąjį kėlinį BC „Boom“ pradėjo spurtu 6:0, tačiau „Promatik“ į tai atsakė irgi spurtu 0:7 ir vėl persvėrė rungtynių rezultatą. Toliau pirmaujanti komanda vis keitėsi, o kėlinys baigėsi esant rezultatui 50:48.

Lemiamame kėlinyje po kelių tritaškių šeimininkai tolo iki šešių taškų, tačiau A. Ivanausko tolimas metimas likus dviem su puse minutėmis maksimaliai padidino intrigą, nes skirtumas tarp komandų tapo minimalus. Visgi, BC „Boom“ rungtynių gale užstrigo, o tuo pasinaudoję svečiai išplėšė pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 64:71 (26:23, 9:12, 15:13, 14:23).

9 taškai

„Skroblų alėja ‒ 2“ patiesė BC „Boom“ ekipą (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 20:26 val.)„Promatik“ vos neišleido pergalės iš rankų kovoje prieš „Jaučakius“ (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 23:38 val.)Vakaro trileryje ‒ „Jaučakių“ pergalė prieš BC „Boom“ (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 22:07 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 „Mažosios taurės“ 1 ‒ osios vietos nugalėtojai „BC „Boom“ (2022 birželio 13 d., pirmadienis, 23:10 val.)„BOOM“ įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ ir pateko į pusfinalį (2022 birželio 06 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Gemavila“ apturėjo lengvą pasibėgiojimą (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 17:08 val.)„BC „Boom“ be vargo įveikė „Alligator“ (2022 birželio 09 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)„Skroblų alėja ‒ 2“ rungtynių pabaigoje palaužė „Promatik“ pasipriešinimą (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 20:38 val.)„Alligator“ atsilaikė prieš kovingai žaidusius „Promatik“  (2022 gegužės 31 d., antradienis, 11:32 val.)BC „Boom“ susitvarkė su „Krepšinio komanda“ pasipriešinimu (2022 birželio 05 d., sekmadienis, 20:23 val.)