Kautech vs Klausučių alaus darykla (127:73)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 01 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kautech“ nepaliko jokių vilčių „Klausučių alaus darykla“ ekipai

2023 spalio 01 d., Sekmadienis, 20:29 val., peržiūros: 396

Spalio 1 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Rudens „Laikinosios sostinės“ taurės 2023 rungtynės tarp „Kautech“ ir „Klausučių alaus darykla“ ekipų.

Rungtynių pradžioje „Kautech“ iškart lėkė į priekį ir po I. Krukonio tritaškio tolo 16:3. Vėliau du tritaškius pridėjo ir K.Damijonaitis, o po pirmo kėlinio šeimininkai buvo priekyje 30:14.

Antrojo kėlinio pradžioje D.Gudeliauskas pataikė du tolimus metimus paeiliui, o „Kautech“ surengė spurtą 18:3, po kurio jau pirmavo 48:17. Ir toliau vieną po kito taiklius metimus metę šeimininkai įpusėjus susitikimui buvo priekyje 67:25.

Trečiasis kėlinys prasidėjo trimis M. Zutkio tritaškiais, o „Kautech“ ir toliau nestabdė apsukų ir po trijų kėlinių pirmavo 95:45.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai išlaikė savo susikrautą pranašumą ir iškovojo pirmąją pergalę turnyre. Galutinis susitikimo rezultatas 127:73.

Visas rungtynes pirmavę „Romegas“ įveikė „Klausučių alaus darykla (2023 spalio 24 d., antradienis, 22:21 val.)„Klausučių alaus darykla“ išgyveno nervų karą prieš „UNO“. (2023 spalio 11 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Kautech“ net ir penkiese neturėjo problemų prieš „UNO“. (2023 spalio 08 d., sekmadienis, 20:20 val.)„Kautech“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Bus kaip bus“ (2023 spalio 15 d., sekmadienis, 20:09 val.)A. Babelis atvedė „Kautech“ į pergalę prieš „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2023 spalio 22 d., sekmadienis, 20:16 val.)„Klausučių alaus darykla“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Bus Kaip Bus“ ekipos pasipriešinimą (2023 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Kautech“ po dviejų pratęsimų palaužė „GZP“ ir žengė į finalą (2023 spalio 29 d., sekmadienis, 19:27 val.)Nuo pat pradžių pirmavusi „Kautech“ įveikė „ICE“ ir iškovojo Rudens „Laikinosios sostinės“ Didžiąją taurę (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 17:02 val.)Arko krepšininkai pasiekė įtikinamą pergalę (2023 spalio 20 d., penktadienis, 08:28 val.)