Kautech vs ICE (97:74)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Didžiosios taurės Didysis finalas
2023 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Nuo pat pradžių pirmavusi „Kautech“ įveikė „ICE“ ir iškovojo Rudens „Laikinosios sostinės“ Didžiąją taurę

2023 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 17:02 val., peržiūros: 398

Lapkričio 5 d., sekmadienį, Krepšinio mokykloje „Žalgiris“ buvo sužaistos Rudens „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės finalo rungtynės tarp „Kautech“ ir „ICE“ ekipų.

Rungtynių pradžioje D.Gudeliauskas pataikė du tolimus metimus ir „Kautech“ iškart nutolo 11:4. Visgi, tada K.Šion pelnė aštuonis taškus, kas leido svečiams lyginti rezultatą. Bet kėlinio pabaigoje B.Steponavičius tritaškiu metimu su sirena leido šeimininkams po pirmo kėlinio būti priekyje 25:20.

Antrajame kėlinyje D.Gudeliauskas pelnė aštuonis taškus iš eilės, po kurių „Kautech“ pirmą kartą rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą 40:29. Vėliau dar du tritaškius pridėjo ir D.Kaluževičius, o įpusėjus kėliniui šeimininkai pirmavo 54:39.

Trečiajame kėlinuke „Kautech“ spurtavo 9:0 ir tolo iki 63:39. Bet į šį spurtą „ICE“ atsakė savuoju spurtu 1:12, po kurių svečiai artėjo iki 64:51. Visgi, šeimininkai kėlinį užbaigė šešiais taškais, o po trijų kėlinių rezultatas buvo 70:51.

Lemiamame kėlinyje iniciatyvos ėmėsi „ICE“ ekipos lyderis, po kurio aštuonių taškų svečiai kiek priartėjo – 78:65. Visgi, „Kautech“ jau pergalės iš savo rankų nebepaleido, A.Babelis dėjimu įtvirtino „Kautech“ ekipos pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 97:74 (25:20, 29:19, 16:12, 27:23).

7 taškai

A. Babelis atvedė „Kautech“ į pergalę prieš „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2023 spalio 22 d., sekmadienis, 20:16 val.)„Kautech“ po dviejų pratęsimų palaužė „GZP“ ir žengė į finalą (2023 spalio 29 d., sekmadienis, 19:27 val.)Puiki pirma rungtynių dalis nulėmė „ICE“ pergalę (2023 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)„Kautech“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Bus kaip bus“ (2023 spalio 15 d., sekmadienis, 20:09 val.)„ICE“ lengvai įveikė „Krepsiniofanai.lt“ komandą (2023 spalio 05 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)„Kautech“ nepaliko jokių vilčių „Klausučių alaus darykla“ ekipai (2023 spalio 01 d., sekmadienis, 20:29 val.)„ICE“ atlaikė „Skroblų alėja“ ekipos spaudimą ir žengė į pusfinalį (2023 spalio 18 d., trečiadienis, 20:45 val.)„Kautech“ net ir penkiese neturėjo problemų prieš „UNO“. (2023 spalio 08 d., sekmadienis, 20:20 val.)„Kauno kolegijos“ žaidėjas nepaliko galimybių „ICE“ (2023 spalio 09 d., pirmadienis, 20:49 val.)D. Butkio ir K. Šion nesustabdę „Arko“ krito pusfinalyje prieš „ICE“ (2023 spalio 29 d., sekmadienis, 21:04 val.)