Arko vs Klausučių alaus darykla (86:74)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2023 spalio 19 d., Ketvirtadienis, 20:35 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Arko krepšininkai pasiekė įtikinamą pergalę

2023 spalio 20 d., Penktadienis, 08:28 val., peržiūros: 392

Spalio 19d., ketvirtadienį, KTMC sporto salėje buvo sužaistos Rudens „Laikinosios sostinės“ taurės 2023 rungtynės tarp „Arko“ ir „Klausučių alaus darykla“ ekipų.

Rungtynes puikiai pradėjo „Arko“ krepšininkai, kurie dar pirmojo kėlinuko pradžioje susikrovė dviženklį pranašumą. Vėliau žaidimas vyko lygiai, bet distanciją šeimininkai vis tiek išlaikė saugią. Prieš ilgąją pertrauką „Arko“ pataikė dar kelis tolimus metimus ir jau pirmavo labai solidžiu rezultatu 43:37.

Antroje rungtynių dalyje šeimininkai po truputį toldovo nuo priešininkų, skirtumas perkopė ir dvidešimties taškų ribą ir tik susitikimo pabaigoje svečių krepšininkai priminė apie save. Svečiai spėjo sužaisti labai gerą atkarpą, sumažino atsilikimą iki 8 taškų, bet kažką daugiau pakeisti rungtynėse jiems paprasčiausiai neužteko laiko. „Arko“ išlaikė pranašumą ir pasiekė pergalę rezultatu 86:74.

„Arko“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Hidraulines sistemas“ (2023 spalio 03 d., antradienis, 22:00 val.)„Arko“ be didesnio vargo įveikė BC „Rhino“ ‒ 1 (2023 spalio 15 d., sekmadienis, 18:38 val.)Negausiai susirinkusi „Arko“ komanda iškovojo pergalę priešininkų aikštelėje (2023 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 21:18 val.)D. Butkio ir K. Šion nesustabdę „Arko“ krito pusfinalyje prieš „ICE“ (2023 spalio 29 d., sekmadienis, 21:04 val.)Visas rungtynes pirmavę „Romegas“ įveikė „Klausučių alaus darykla (2023 spalio 24 d., antradienis, 22:21 val.)„Klausučių alaus darykla“ išgyveno nervų karą prieš „UNO“. (2023 spalio 11 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Klausučių alaus darykla“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Bus Kaip Bus“ ekipos pasipriešinimą (2023 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Kautech“ nepaliko jokių vilčių „Klausučių alaus darykla“ ekipai (2023 spalio 01 d., sekmadienis, 20:29 val.)Mažajame finale didelės intrigos nebuvo ‒ „GZP“ lengvai susitvarkė su puolime strigusiu „Arko“ (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 15:16 val.)