Kautech vs Hidraulinės sistemos (81:73)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2023 spalio 22 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

A. Babelis atvedė „Kautech“ į pergalę prieš „Hidraulinės sistemos“ ekipą

2023 spalio 22 d., Sekmadienis, 20:16 val., peržiūros: 337

Spalio 22 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Rudens „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp „Kautech“ ir „Hidraulinės sistemos“ ekipų.

Rungtynių pradžioje „Kautech“ ekipą į priekį vedė A.Babelis, kuris per pirmą kėlinį įmetė 10 taškų, atliko galingą dėjimą ir leido šeimininkams po pasibaigus kėliniui būti priekyje 19:18.

Antrojo kėlinio viduryje po dar vieno A. Babelio dėjimo ir dviejų tolimų metimų „Kautech“ tolo 35:27. Visgi į tai „Hidraulinės sistemos“ atsakė spurtu 0:9, persvėrė rungtynių svarstykles ir įpusėjus susitikimui pirmavo minimaliu pranašumu 43:44.

Trečiasis kėlinys prasidėjo penkiais iš eilės D. Kaluževičiaus taškais, po kurių šeimininkai išsiveržė į priekį 48:44. Vėliau kelis metimus iš po krepšio pataikė G.Jevstignejevas, o po trijų kėlinių šeimininkai buvo priekyje 60:55.

Lemiamame kėlinuke po J. Švedo tritaškio „Kautech“ nutolo dviženkliu pranašumu 68:57. Vėliau dar penkis taškus pridėjo J.Draudvila ir nors „Hidraulinės sistemos“ artėjo iki šešių taškų, tačiau šeimininkai išlaikė pergalingą pranašumą. Galutinis susitikimo rezultatas 81:73 (19:18, 24:26, 17:11, 21:18).

Tadas Vasiliauskas

„Arko“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Hidraulines sistemas“ (2023 spalio 03 d., antradienis, 22:00 val.)Trečiajame kėlinyje užstrigusi „BC „Rhino“ ‒ 1“ nusileido „Hidraulinės sistemos“ ekipai (2023 spalio 01 d., sekmadienis, 18:58 val.)Jaunystė prieš patirtį ‒ „Hidraulinės sistemos“ sutriuškino KM „Žalgiris“ (2023 spalio 26 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)Kova išsisprendė tik 4-ajame kėlinyje ‒ „Hidraulinės sistemos“ išplėšė pergalę (2023 spalio 11 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Kautech“ nepaliko jokių vilčių „Klausučių alaus darykla“ ekipai (2023 spalio 01 d., sekmadienis, 20:29 val.)„Kautech“ net ir penkiese neturėjo problemų prieš „UNO“. (2023 spalio 08 d., sekmadienis, 20:20 val.)„Kautech“ po dviejų pratęsimų palaužė „GZP“ ir žengė į finalą (2023 spalio 29 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Kautech“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Bus kaip bus“ (2023 spalio 15 d., sekmadienis, 20:09 val.)Nuo pat pradžių pirmavusi „Kautech“ įveikė „ICE“ ir iškovojo Rudens „Laikinosios sostinės“ Didžiąją taurę (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 17:02 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „UNO“ ir sekmadienį žais „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės finale (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 23:34 val.)