Kauno kolegija vs Krepsiniofanai.lt (106:37)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 rugsėjo 26 d., Antradienis, 18:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Jaunoji Kauno Kolegijos žaidėjai užtikrintai palaužė Krepsiniofanai.lt komandą

2023 rugsėjo 26 d., Antradienis, 20:18 val., peržiūros: 374

Rugsėjo 26 dieną, Antradienį, Kauno kolegijos didžiojoje salėje susitiko namų komanda Kauno kolegija bei svečių komanda Krepsiniofanai.lt

Rungtynės prasidėjo taikliais Kauno kolegijos žaidėjų tritaškiais. Jaunatviška žaidėjų energija stabdė priešininkų komandą. Pirmuosius taškus Krepsiniofanai.lt komanda pelnė tik einant kėliniui į pabaigą. Visgi, metimų buvo atlikta nemažai, bet kamuolys tiesiog nekrito. Pirmasis kėlinys užtikrintai baigėsi Kauno kolegijos naudai rezultatu 30:3

Antrasis kėlinys nuo pirmojo beveik nesiskyrė. Jaunieji Kauno Kolegijos žaidėjai vieną po kito laidė taiklius metimus, svečių komanda stengėsi juos stabdyti bei pelnyti taškus.

Po ilgosios pertraukos kiek pailsėjusi Krepsiniofanai.lt komanda ėmė pelnyti taškus, bet visgi namų komanda jau buvo kiek per toli nutolusi, jog svečiams būtų buvę šansų juos pavyti. Rungtynes laimėjo Kauno Kolegija rezultatu 106:37

„ICE“ lengvai įveikė „Krepsiniofanai.lt“ komandą (2023 spalio 05 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)Puikiai pasirodė KM „Žalgiris“ įveikė „Krepsiniofanai.lt“ komandą (2023 spalio 10 d., antradienis, 07:05 val.)„Kauno kolegijos“ žaidėjas nepaliko galimybių „ICE“ (2023 spalio 09 d., pirmadienis, 20:49 val.)„Romegas“ neturėjo vargo su „Krepsiniofanai.lt“ (2023 spalio 18 d., trečiadienis, 08:25 val.)„Kauno kolegija“ nesunkiai įveikė KM „Žalgirį“ (2023 spalio 02 d., pirmadienis, 21:48 val.)„GZP“ ketvirtame kėlinyje atlošė dviženklį deficitą, išplėšė pratęsimą ir jame patiesė „Kauno kolegiją“ (2023 spalio 16 d., pirmadienis, 20:54 val.)