Kauno kolegija vs GZP (93:98)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2023 spalio 16 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„GZP“ ketvirtame kėlinyje atlošė dviženklį deficitą, išplėšė pratęsimą ir jame patiesė „Kauno kolegiją“

2023 spalio 16 d., Pirmadienis, 20:54 val., peržiūros: 369

Spalio 16 d., pirmadienį, Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje buvo sužaistos Rudens „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp „Kauno kolegija“ ir „GZP“ ekipų.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu, komandos keitėsi tiksliais metimais, o pirmas kėlinys baigėsi esant rezultatui 19:21.

Antrojo kėlinio pradžioje po trijų tikslių tolimų metimų svečiai tolo 22:30. Bet tada „GZP“ pradėjo dažniau klysti, kuo naudojęsi „Kauno kolegija“ ekipos krepšininkai perėmė rungtynių kontrolę, persvėrė rezultatą ir įpusėjus susitikimui buvo priekyje 46:41.

Trečiajame kėlinyje po E. Stulpino tolimo šūvio šeimininkai tolo iki 53:44, o susikrauto pranašumo nepaleido iki kėlinio pabaigos, kuriam pasibaigus pirmavo 67:56.

Ketvirto kėlinio pradžioje po šešių M. Cimermano ir šešių Ž. Vasiliausko taškų „GZP“ priartėjo iki 73:72. Bet tada penkis taškus paeiliui pelnė E.Stulpinas ir „Kauno kolegija“ vėl nutolo. Visgi, kėlinio pabaigoje tolimais metimais svečiai lygino rezultatą 85:85 ir komandos stojo žaisti pratęsimą.

Pratęsimo pradžioje ekipos keiitėsi taikliais metimais, bet tada M.Stankevičius perėmė kamuolį ir pelnė du taškus, tritaškį pridėjo Ž.Vasiliauskas ir „GZP“ pergalės iš rankų nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 93:98.

„GZP“ neturėjo šansų prieš „Skroblų alėją“ (2023 spalio 04 d., trečiadienis, 20:55 val.)„GZP“ šventė lengvą pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2023 spalio 13 d., penktadienis, 09:50 val.)„GZP“ sezoną pradėjo įtikinama pergale (2023 rugsėjo 26 d., antradienis, 22:51 val.)Mažajame finale didelės intrigos nebuvo ‒ „GZP“ lengvai susitvarkė su puolime strigusiu „Arko“ (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 15:16 val.)„Kautech“ po dviejų pratęsimų palaužė „GZP“ ir žengė į finalą (2023 spalio 29 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Kauno kolegija“ nesunkiai įveikė KM „Žalgirį“ (2023 spalio 02 d., pirmadienis, 21:48 val.)„Kauno kolegijos“ žaidėjas nepaliko galimybių „ICE“ (2023 spalio 09 d., pirmadienis, 20:49 val.)Jaunoji Kauno Kolegijos žaidėjai užtikrintai palaužė Krepsiniofanai.lt komandą (2023 rugsėjo 26 d., antradienis, 20:18 val.)