Krepsiniofanai.lt vs ICE (48:75)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 05 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„ICE“ lengvai įveikė „Krepsiniofanai.lt“ komandą

2023 spalio 05 d., Ketvirtadienis, 22:08 val., peržiūros: 547

Spalio 5 dieną rudens "Laikinosios sostinės" taurės 2023 rungtynėse susikovė pirmos pergalės siekę aikštės šeimininkai "Krepsiniofanai.lt" ir svečiai "ICE".

Rungtynių pradžioje komandos žaidė labai nerezultatyviai, bet baigiantis pirmai kėlinio pusei puolimas įsibėgėjo ir sužaidus pusę kėlinio rezultatas buvo lygus (8:8). Septintą minutę "ICE" paprašė minutės pertraukėlės (14:8). Antroje kėlinio pusėje "Krepsiniofanai.lt" sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (16:14).

Sužaidus pirmas tris minutes rezultatas buvo lygus, o "Krepsiniofanai.lt" paprašė minutės pertraukėlės (18:18). Vėliau spurtą surengė "ICE", kurie aštuntą minutę pirmavo rezultatu 23:39. Kėlinio pabaigoje skirtumas padidėjo iki 19 taškų (25:44).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis "Krepšiniofanai.lt" žaidė geriau ir ketvirtą minutę sumažino varžovų persvarą iki 14 taškų (34:48). Netrukus "ICE" perėmė iniciatyvą ir padidino persvarą iki 21 taško (38:59).

Ketvirtame kėlinyje "ICE" neleido varžovams atkurti intrigos ir išlaikę solidžią persvarą įveikė varžovus rezultatu 48:75.

Puikiai pasirodė KM „Žalgiris“ įveikė „Krepsiniofanai.lt“ komandą (2023 spalio 10 d., antradienis, 07:05 val.)„Romegas“ neturėjo vargo su „Krepsiniofanai.lt“ (2023 spalio 18 d., trečiadienis, 08:25 val.)Jaunoji Kauno Kolegijos žaidėjai užtikrintai palaužė Krepsiniofanai.lt komandą (2023 rugsėjo 26 d., antradienis, 20:18 val.)„ICE“ atlaikė „Skroblų alėja“ ekipos spaudimą ir žengė į pusfinalį (2023 spalio 18 d., trečiadienis, 20:45 val.)Nuo pat pradžių pirmavusi „Kautech“ įveikė „ICE“ ir iškovojo Rudens „Laikinosios sostinės“ Didžiąją taurę (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 17:02 val.)Puiki pirma rungtynių dalis nulėmė „ICE“ pergalę (2023 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)„Kauno kolegijos“ žaidėjas nepaliko galimybių „ICE“ (2023 spalio 09 d., pirmadienis, 20:49 val.)D. Butkio ir K. Šion nesustabdę „Arko“ krito pusfinalyje prieš „ICE“ (2023 spalio 29 d., sekmadienis, 21:04 val.)