Kelių priežiūra vs Bus kaip bus (54:65)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2023 spalio 18 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Bus kaip bus“

2023 spalio 18 d., Trečiadienis, 20:52 val., peržiūros: 368

Spalio 18 dieną, 18:40 val., Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje, susitiko Rudens „Laikinosios sostinės“ taurės 2023 komandos "Kelių priežiūra" (šeimininkai) ir "Bus kaip bus" (svečiai). Rungtynių pradžioje geriau atrodė šeimininkai, tačiau vėliau neatlaikė varžovų spaudimo ir paleido iniciatyvą. "Bus kaip bus" pasiekė įtikinamą pergalę rezultatu 54:65 (14:11, 7:20, 16:17, 17:17).

Rungtynės nebuvo rezultatyvios, o iš pradžių neblogai atrodė "Kelių priežiūra". Šeimininkai pirmavo iki antro kėlinuko vidurio, bet tuomet įvyko rungtynių lūžis, kuomet varžovai juos ėmė spausti visoje aikštėje. Vos per kelias minutes skirtumas tapo lygus, o prasidedant ilgajai pertraukai svečiai jau buvo priekyje 21:31.

Antroje rungtynių pusėje skirtumas dar labiau išaugo, intrigos nebeliko. Šeimininkai vos su vienu keitimu sunkiai gaudė kvapą ir tik tritaškiai rungtynių pabaigoje leido kiek priartėti. Rungtynės baigėsi rezultatu 54:65.

„Kautech“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Bus kaip bus“ (2023 spalio 15 d., sekmadienis, 20:09 val.)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 „UNO“ vs. „Bus kaip bus“ (2023 spalio 05 d., ketvirtadienis, 00:10 val.)„Klausučių alaus darykla“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Bus Kaip Bus“ ekipos pasipriešinimą (2023 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 22:20 val.)Negausiai susirinkusi „Arko“ komanda iškovojo pergalę priešininkų aikštelėje (2023 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 21:18 val.)„Skroblų Alėja“ po permainingos kovos įveikė ketvirtfinalio barjerą (2023 spalio 25 d., trečiadienis, 22:52 val.)Kova išsisprendė tik 4-ajame kėlinyje ‒ „Hidraulinės sistemos“ išplėšė pergalę (2023 spalio 11 d., trečiadienis, 20:18 val.)Namų aikštelėje „Kelių priežiūra“ parklupdė BC „Rhino-1“ (2023 spalio 04 d., trečiadienis, 22:05 val.)