Arko vs ICE (85:95)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2023 spalio 29 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

D. Butkio ir K. Šion nesustabdę „Arko“ krito pusfinalyje prieš „ICE“

2023 spalio 29 d., Sekmadienis, 21:04 val., peržiūros: 451

Spalio 29 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Rudens „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės pusfinalio rungtynės tarp „Arko“ ir „ICE“ ekipų.

Rungtynių pradžia geriau susiklostė „ICE“ ekipai, kuri po D. Butkio tritaškio iškart įgijo dviženklę persvarą 2:12. Visgi, „Arko“ pataikė keturis tritaškius, kurie leido šiek tiek priartėti. Po pirmo kėlinio 22:28.

Antrojo kėlinio pradžioje po R. Rupeikos ir K. Pilkio metimų „Arko“ persvėrė rezultatą 33:30. Visgi, K.Šion rezultatyvus žaidimas leido „ICE“ ekipai vėl persverti rungtynių svarstykles ir įpusėjus rungtynėms pirmauti minimalia persvara 48:49.

Trečiasis kėlinys prasidėjo svečių spurtu, kurie iškart įgijo dviženklį pranašumą 51:61. Vėliau D.Butkys dar pridėjo du tolimus metimus ir „ICE“ pasibaigus trečiajam kėliniui pirmavo 62:75.

Lemiamame kėlinuke šeimininkai po trijų T. Urbono baudų metimų artėjo iki septynių taškų 75:82. Visgi, „ICE“ po keturių taškų vėl atstatė dviženklę persvarą 75:86. Nors po M. Sadausko metimų „Arko“ artėjo iki penkių taškų, tačiau D. Butkio taiklūs metimai leido „ICE“ atlaikyti varžovų spurtą. Galutinis susitikimo rezultatas 85:95 (22:28, 26:21, 14:26, 23:20).

9 taškai

„Arko“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Hidraulines sistemas“ (2023 spalio 03 d., antradienis, 22:00 val.)„Kauno kolegijos“ žaidėjas nepaliko galimybių „ICE“ (2023 spalio 09 d., pirmadienis, 20:49 val.)Negausiai susirinkusi „Arko“ komanda iškovojo pergalę priešininkų aikštelėje (2023 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 21:18 val.)Puiki pirma rungtynių dalis nulėmė „ICE“ pergalę (2023 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)„Arko“ be didesnio vargo įveikė BC „Rhino“ ‒ 1 (2023 spalio 15 d., sekmadienis, 18:38 val.)Mažajame finale didelės intrigos nebuvo ‒ „GZP“ lengvai susitvarkė su puolime strigusiu „Arko“ (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 15:16 val.)Arko krepšininkai pasiekė įtikinamą pergalę (2023 spalio 20 d., penktadienis, 08:28 val.)Nuo pat pradžių pirmavusi „Kautech“ įveikė „ICE“ ir iškovojo Rudens „Laikinosios sostinės“ Didžiąją taurę (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 17:02 val.)„ICE“ atlaikė „Skroblų alėja“ ekipos spaudimą ir žengė į pusfinalį (2023 spalio 18 d., trečiadienis, 20:45 val.)„ICE“ lengvai įveikė „Krepsiniofanai.lt“ komandą (2023 spalio 05 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)