Kauno kolegija vs ICE (104:74)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 09 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Kauno kolegijos“ žaidėjas nepaliko galimybių „ICE“

2023 spalio 09 d., Pirmadienis, 20:49 val., peržiūros: 420

Spalio 9 dieną, Pirmadienį, Kauno Kolegijos didžiojoje salėje susitiko namų komanda Kauno kolegija bei svečių komanda ICE.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo ICE komandos žaidėjas Nr. 13 K.Šion ir tokiu pat dvitaškiu jam atsakė taip pat Nr. 13 Kauno kolegijos žaidėjas M.Keršelis Visgi, pirmajame kėlinyje didesnį pranašumą turėjo ICE komanda taikliais metimais iš baudų zonos pelnydami taškus. Skirtumas tarp komandų ėmė mažėti tik įpusėjus kėliniui, kai Kauno kolegijos komanda perprato ICE komandos strategijas. Pirmas kėlinys baigėsi lygiosiomis 25:25

Antrojo kėlinio metu Kauno kolegija perėmė rungtynes į savo rankas, išsivežusi į priekį dviženkliu taškų skirtumu. Daugiausiai taškų namų komanda pelnė atlikdama taiklius perdavimus žaidėjui esančiam šalia lanko. ICE komandai antrasis kėlinys nebebuvo toks sėkmingas kaip pirmasis. Metimai tapo netaiklūs, o ir pražangų buvo daugiau. Komandos išėjo ilsėtis rezultatu 48:34

Po ilgosios pertraukos žaidimą tritaškiu pradėjo Kauno kolegijos žaidėjas Nr. 31 A.Venckaitis. Kiek pailsėjusi ICE komanda dar stengėsi kabintis į žaidimą ir vytis priešininkus, visgi gana greitai surinktos komandos baudos pristabdė komandos žaidimą. Lemiamojo kėlinio metu vaizdas aikštelėje beveik nepakito. Nors abi komandos žaidė tikrai atkakliai ir viena kitai stengėsi nenusileisti, jaunatviškieji Kauno kolegijos žaidėjai nepaliko jokių vilčių mėtydami tritaškius. Rezultatu 104:74 Kauno Kolegija švenčia pergalę.

„Kauno kolegija“ nesunkiai įveikė KM „Žalgirį“ (2023 spalio 02 d., pirmadienis, 21:48 val.)Jaunoji Kauno Kolegijos žaidėjai užtikrintai palaužė Krepsiniofanai.lt komandą (2023 rugsėjo 26 d., antradienis, 20:18 val.)D. Butkio ir K. Šion nesustabdę „Arko“ krito pusfinalyje prieš „ICE“ (2023 spalio 29 d., sekmadienis, 21:04 val.)Puiki pirma rungtynių dalis nulėmė „ICE“ pergalę (2023 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)Nuo pat pradžių pirmavusi „Kautech“ įveikė „ICE“ ir iškovojo Rudens „Laikinosios sostinės“ Didžiąją taurę (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 17:02 val.)„GZP“ ketvirtame kėlinyje atlošė dviženklį deficitą, išplėšė pratęsimą ir jame patiesė „Kauno kolegiją“ (2023 spalio 16 d., pirmadienis, 20:54 val.)„ICE“ lengvai įveikė „Krepsiniofanai.lt“ komandą (2023 spalio 05 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)„ICE“ atlaikė „Skroblų alėja“ ekipos spaudimą ir žengė į pusfinalį (2023 spalio 18 d., trečiadienis, 20:45 val.)