Klausučių alaus darykla vs Bus kaip bus (73:61)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 rugsėjo 27 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Klausučių alaus darykla“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Bus Kaip Bus“ ekipos pasipriešinimą

2023 rugsėjo 27 d., Trečiadienis, 22:20 val., peržiūros: 435

Rugsėjo 27 d., trečiadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Rudens „Laikinosios sostinės“ taurės 2023 rungtynės tarp „Klausučių alaus darykla“ ir „Bus Kaip Bus“ ekipų.

Rungtynių pradžioje „Klausučių alaus darykla“ atitrūko 10:3. Visgi, tuomet šeimininkų puolimas sustojo, o tuo pasinaudojusi „Bus Kaip Bus“ ekipa priartėjo iki 13:10.

Antrajame kėlinyje G.Stankūnas smeigė du tolimus metimus, po vieną pridėjo ir E.Jurkevičius su P. Juknevičiumi, o tai padėjo šeimininkams įpusėjus susitikimui būti priekyje 38:29.

Trečiajame kėlinuke „Bus Kaip Bus“ ekipą į priekį patraukė K.Jankus, kurio rezultatyvus žaidimas leido svečiams priartėti iki 42:41. Visgi, kėlinio pabaigoje geriau sužaidę šeimininkai vėl kiek nutrūko ir pasibaigus kėliniui pirmavo 50:45.

Ketvirtas kėlinys prasidėjo „Klausučių alaus darykla“ ekipos spurtu 6:0, po kurio šeimininkai įgijo dviženklę persvarą 56:45. Po šio varžovų spurto svečiai jau nebeatsigavo ir turėjo pripažinti „Klausučių alaus darykla“ ekipos pranašumą. Galutinis susitikimo rezultatas 73:61.

„Klausučių alaus darykla“ išgyveno nervų karą prieš „UNO“. (2023 spalio 11 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Kautech“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Bus kaip bus“ (2023 spalio 15 d., sekmadienis, 20:09 val.)„Kautech“ nepaliko jokių vilčių „Klausučių alaus darykla“ ekipai (2023 spalio 01 d., sekmadienis, 20:29 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Bus kaip bus“ (2023 spalio 18 d., trečiadienis, 20:52 val.)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 „UNO“ vs. „Bus kaip bus“ (2023 spalio 05 d., ketvirtadienis, 00:10 val.)„Skroblų Alėja“ po permainingos kovos įveikė ketvirtfinalio barjerą (2023 spalio 25 d., trečiadienis, 22:52 val.)Visas rungtynes pirmavę „Romegas“ įveikė „Klausučių alaus darykla (2023 spalio 24 d., antradienis, 22:21 val.)Arko krepšininkai pasiekė įtikinamą pergalę (2023 spalio 20 d., penktadienis, 08:28 val.)