Valpainiai vs Kelių priežiūra (98:96)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2023 gegužės 10 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Valpainiai įveikė Kelių priežiūrą

2023 gegužės 10 d., Trečiadienis, 23:01 val., peržiūros: 242

Gegužės 10-ąją, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje vyko Didžiosios taurės atkrintamosios rungtynės. Jose susitiko Valpainių bei Kelių priežiūros ekipos. Po intriguojančios kovos 98:96 (25:26, 22:18, 29:19, 22:33) pergalę namo išsivežė Valpainių ekipa.

Rungtynių pradžioje abi ekipos prisirinko daug komandinių pražangų, todėl dar net neįpusėjus kėliniui stojo mesti begalės baudų metimų. Abi ekipos kovojo dėl kiekvieno aikštelės centimetro, todėl apylygė kova išsilaikė visą pirmąją rungtynių pusę. Po dviejų kėlinių 47:44 pirmauja Valpainiai.

Rungtynių lūžis įvyko trečiojo kėlinio viduryje. Keli taiklūs Valpainių tritaškiai bei greitos atakos leido svečiams susikrauti 13 taškų pranašumą. Tačiau šeimininkai nesiruošė pasiduoti. Pagerinę taiklumą bei išprovokavę daug pražangų, Kelių priežiūros krepšininkai sumažino atsilikimą iki minimalaus. Deja, netaiklūs metimai bei kelios klaidos neleido pergalingai užbaigti rungtynių.

Šarūnas Karūnaitis

„Valpainiai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Valpainiai“ įtikinamai įveikė „Krepsiniofanai.lt 2“. (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Valpainiai“ triuškinamu skirtumu įveikė „Mokomąjį pulką“ (2023 balandžio 23 d., sekmadienis, 18:43 val.)„Sportturo“ taurėje: „Kelių priežiūra“ įveikė „ICE“ (2023 balandžio 26 d., trečiadienis, 21:09 val.)Pirmose „Sportturas“ Didžiosios ir Mažosios taurės varžybose ‒ „Kelių priežiūros“ pergalė (2023 balandžio 16 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Valpainiai“ užtikrintai susitvarkė su „Jaučakiais“ ir žengė į „Sportturas“ Didžiosios taurės finalą (2023 gegužės 16 d., antradienis, 20:44 val.)M. Dirmauskio metimas išplėšė pergalę „Dust2“ (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:29 val.)Paskutinėmis sekundėmis pergalę iškovojo Promatecha (2023 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:01 val.)„Sportturas“„Didžioji“ taurė atiteko „Dust2“ ekipai (2023 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:27 val.)