Promatecha vs Dust2 (72:82)„Sportturas“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 balandžio 14 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Dust2“ nesunkiai įveikė „Promatecha“ ekipą

2024 balandžio 14 d., Sekmadienis, 21:42 val., peržiūros: 106

Balandžio 14 dieną, 19:45 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko „Sportturas“ taurės 2024 komandos „Promatecha“ (šeimininkai) ir "Dust2" (svečiai). Svečiai jau pirmoje rungtynių pusėje susikrovė labai solidų pranašumą, tad po ilgosios pertraukos didelės intrigos nebuvo, o „Promatecha“ rungtynių pabaigoje kiek priartėjo, bet pralaimėjimo neišvengė. Susitikimas baigėsi rezultatu 72:82 (12:25, 12:19, 17:16, 31:22).

Jau nuo rungtynių pradžios "Dust2" diktavo savo sąlygas aikštelėje, o skirtumas dar pirmojo kėlinuko metu tapo dviženklis. Nesulaikomai svečių gretose žaidęs J.Špokas padėjo savo komandai pasiekti ir 20 taškų pranašumą, o ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 24:44.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas jau buvo kur kas lygesnis. Nors intrigos neatsirado, bet „Promatecha“ pagaliau išjudino savo puolimą ir bent jau garbingai priešinosi varžovams. Situacija dar kiek pasikeitė ketvirtojo kėlinuko pabaigoje, kuomet „Promatecha“ surengė greitų atakų, pataikė iš toli ir skirtumą sumažino iki 10 taškų. Tačiau tai buvo viskas, laiko nebeliko ir pergalę atiteko "Dust2". Rungtynės baigėsi rezultatu 72:82.

Martynas Dirmauskis

„Potencialas“ lengvai įveikė „Promatechą“ (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Dust2“ puolimo banga nunešė „Kaunas Mayhem ‒ 2“ ekipą (2024 gegužės 03 d., penktadienis, 20:18 val.)„Dust2“ turėjo pripažinti „Kelių priežiūra“ ekipos pranašumą (2024 gegužės 15 d., trečiadienis, 20:00 val.)Tik po pratęsimo „Promatecha“ įrodė pranašumą prieš „Žalgirio KA-3“ ekipą (2024 gegužės 14 d., antradienis, 21:52 val.)„Promatecha“ rungtynių pabaigoje nugalėjo „Kaunas Mayhem ‒ 2“ komandą (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 21:15 val.)„Promatecha“ vos neišleido pergalės iš rankų rungtynėse prieš BC „Rhino“ ‒ 1 (2024 gegužės 05 d., sekmadienis, 17:18 val.)BC „Rhino“ ‒ 1 paskutinėse grupės rungtynėse skėlė antausį „Dust2“ ekipai (2024 gegužės 06 d., pirmadienis, 21:41 val.)„Potencialas“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Dust2“ (2024 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)