ICE vs VŠĮ „Gatvės vaikai“ (73:76)„Sportturas“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 balandžio 28 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Sportturas“ taurėje nelengvą pergalę iškovojo VŠĮ „Gatvės vaikai“

2024 balandžio 28 d., Sekmadienis, 21:51 val., peržiūros: 77

Sekmadienį, balandžio 28 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko „Sportturas“ taurės susitikimas tarp „ICE“ ir VŠĮ „Gatvės vaikai“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje VŠĮ „Gatvės vaikai“ iš kart atsistojo į zoninę gynybą ir jų varžovams užtruko, kol jie prisitaikė prie šios gynybos. Tačiau aštrūs prasiveržimai jaunesnių „ICE“ žaidėjų išvedė juos į priekį. Antrajame kėlinyje „ICE“ dažnai klydo ir tuo naudojosi VŠĮ „Gatvės vaikai“, kurie vedami A. Bulio jau pradėjo auginti savo persvarą. Po dviejų kėlinių 37:31 pirmavo VŠĮ „Gatvės vaikai“.

Antroje pusėje baiginėjantis trečiajam kėliniui komandos įsmeigė po tritaškį nuo lentos ir prieš lemiamą ketvirtį rezultate buvo lygybė. Paskutiniame kėlinyje atrodė, kad labiau pergalės nori VŠĮ „Gatvės vaikai“, nes jie dažnai kurdavosi antras ar net trečias progas, kurios galiausiai užsibaigdavo taškais. Tačiau skirtumas tarp komandų buvo vienženklis ir vyko įnirtinga kova. Vis gi, tvarkingai baudas susimetę VŠĮ „Gatvės vaikai“ iškovojo svarbią pergalę rezultatu 76:73.

„Sportturas“ taurėje pergalę iškovojo „Krepšinio komanda“. (2024 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)„Old Galera“ nesunkiai palaužė VšĮ „Gatvės vaikus“ (2024 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„ICE“ turėjo vargo, bet pasiekė pergalę (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 17:17 val.)„OLD Galera“ po atkaklios kovos susitvarkė su „ICE“ (2024 balandžio 17 d., trečiadienis, 20:53 val.)„ICE“ atlaikė varžovų šturmą ir pasiekė pergalę (2024 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)A. Luckaus benefisas ketvirto kėlinio pradžioje atnešė „ICE“ ekipai pergalę prieš „Promatecha“ ekipą (2024 gegužės 19 d., sekmadienis, 20:21 val.)„Batniavos seniūnija“ po permainingos kovos perkopė ketvirtfinalį (2024 gegužės 12 d., sekmadienis, 22:32 val.)VŠĮ „Gatvės vaikai“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Rimo & Patikimos linijos“ pranašumą (2024 gegužės 07 d., antradienis, 22:07 val.)