Krepšinio komanda vs Old Galera (75:80)„Sportturas“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 gegužės 03 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Old Galera“

2024 gegužės 03 d., Penktadienis, 22:27 val., peržiūros: 93

Gegužės 3 dieną, 20:30 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko „Sportturas“ taurės 2024 komandos "Krepšinio komanda" (šeimininkai) ir "Old Galera" (svečiai). Rungtynės buvo labai permainingos ir atkaklios, o nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis atakomis. "Old Galera" laimėjo susitikimą rezultatu 75:80 (22:24, 19:17, 23:21, 11:18).

Nors rungtynių pradžioje geriau startavo "Old Galera" ir po G. Kurtinaičio 4 tritaškių nutolo, bet varžovai labai greitai atstatė lygybę ir viskas prasidėjo iš naujo. Nuo to momento nei viena ekipa nesugebėjo susikrauti nors kiek ženklesnio pranašumo ir atkaklus žaidimas tęsėsi iki pat ilgosios pertraukos. O po dviejų kėlinukų buvo visiška lygybė 41:41.

Po ilgosios pertraukos tai viena tai kita komanda perimdavo iniciatyvą, bet buvo aišku, kad viskas nusikels į rungtynių pabaigą. Nors vienu metu atrodė, kad "Krepšinio komanda" yra arčiau pergalės, tačiau jų situaciją labai komplikavo žaidėjų pražangos, dėl kurių komandos gretos išretėjo. Tuo tarpu "Old Galera" sužaidė labai ramiai, pataikė svarbius baudų metimus ir įtvirtino pranašumą rezultatu 75:80.

13 atk. kam.

Permainingose rungtynėse „C Basket“ palaužė G. Kurtinaičio vedamą „Old Galera“ ekipą (2024 gegužės 12 d., sekmadienis, 19:07 val.)„Sportturas“ mažojoje taurėje į pusfinalį žengė „Old Galera“. (2024 gegužės 17 d., penktadienis, 20:24 val.)„Sportturas“ taurėje pergalę iškovojo „Krepšinio komanda“. (2024 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)„ICE“ turėjo vargo, bet pasiekė pergalę (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 17:17 val.)“Rimo & Patikima linija” po įtempto trilerio įveikė „Krepšinio komandą“ (2024 balandžio 30 d., antradienis, 22:04 val.)„Old Galera“ nesunkiai palaužė VšĮ „Gatvės vaikus“ (2024 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„OLD Galera“ po atkaklios kovos susitvarkė su „ICE“ (2024 balandžio 17 d., trečiadienis, 20:53 val.)„RIO-RTZ Motors“ grįžo iš 22 taškų deficito, bet vis tiek pralaimėjo aštuntfinalyje. (2024 gegužės 15 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Old Galera“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 20:16 val.)