Batniavos seniūnija vs Potencialas (72:66)„Sportturas“ taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2024 gegužės 19 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Potencialas“ sustojo ketvirtame kėlinuke ir užleido vietą finale „Batniavos seniūnija“ ekipai

2024 gegužės 19 d., Sekmadienis, 22:02 val., peržiūros: 88

Gegužės 19 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos „Sportturas“ Didžiosios taurės 2024 pusfinalio rungtynės tarp „Batniavos seniūnija“ ir „Potencialas“ ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo „Potencialas“ ekipa, kuri po kelių greitų atakų išsiveržė į priekį 8:12. Vėliau dėjimą svečiams atliko M.Mačiulaitis, o pirmą kėlinį „Potencialas“ laimėjo 15:20.

Antrame kėlinuke po R. Petraškos tolimo metimo rezultatas tapo lygus 22:22. Ir toliau kova aikštelėje vyko taškas į tašką, o dėka D. Savicko puikaus žaidimo po krepšiu „Batniavos seniūnija“ įpusėjus susitikimui buvo priekyje minimaliu pranašumu 32:31.

Trečiasis kėlinys prasidėjo septyniais šeimininkų taškais be atsako ir po R. Petraškos tritaškio rezultatas tapo 39:32. Bet į tai iškart svečiai irgi atsakė spurtu, M.Čibiras pataikė tritaškį nuo lentos, dar vieną pridėjo ir G.Jakštas, kuri dar pridėjo ir kelis dvitaškius metimus, o po trečiojo kėlinio „Potencialas“ pirmavo 51:57.

Lemiamas kėlinys prasidėjo labai nerezultatyviai ir jam įpusėjus „Batniavos seniūnija“ artėjo iki dviejų taškų 57:59. Vėliau aštuonis taškus iš eilės įmetė A.Mikučionis, o varžovų spaudimą atlaikiusi „Batniavos seniūnija“ iškovojo pergalę bei pateko į „Sportturas“ Didžiosios taurės 2024 finalą. Galutinis susitikimo rezultatas 72:66 (15:20, 17:11, 19:26, 21:9).

7 rezult. perd.

„Potencialas“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Dust2“ (2024 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės 2024 čempionai tapo „Batniavos seniūnija“ ekipa (2024 gegužės 29 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Sportturas“ taurėje „Batniavos seniūnija“ iškovojo pergalę prieš „RIO-RTZ Motors“. (2024 balandžio 19 d., penktadienis, 21:18 val.)„Potencialas“ lengvai įveikė „Promatechą“ (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Potencialas“ perkopė ketvirtfinalio barjerą (2024 gegužės 14 d., antradienis, 21:31 val.)„Potencialas“ Pavasario „Sportturo“ 2024 taurę pradėjop pergale prieš „Kaunas Mayhem ‒ 2“ (2024 balandžio 15 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Potencialas“ po pratęsimo iškovojo „Sportturas“ „Didžiosios“ taurės bronzą (2024 gegužės 29 d., trečiadienis, 21:18 val.)Sportturas taurėje: Batniavos seniūnijos pergalė prieš C Basket (2024 balandžio 29 d., pirmadienis, 23:02 val.)„Batniavos seniūnija“ pergalingai pradėjo pavasario batalijas (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 19:32 val.)„Potencialas“ pergalingai pradėjo penktadienį (2024 balandžio 26 d., penktadienis, 20:21 val.)