Limobus vs RIO-RTZ Motors (79:83)„Sportturas“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 gegužės 05 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „RIO-RTZ Motors“

2024 gegužės 05 d., Sekmadienis, 19:55 val., peržiūros: 61

Gegužės 5 dieną, 17:30 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko „Sportturas“ taurės 2024 komandos "Limobus" (šeimininkai) ir „RIO-RTZ Motors“ (svečiai). Rugntynės buvo labai atkaklios, pirmaujanti ekipa keitėsi daugybę kartų, o lemiamu momentu tikslesni buvo ir pergalę pasiekė „RIO-RTZ Motors“ 79:83 (23:21, 23:20, 17:20, 16:22).

Rungtynes labai užtikrintai pradėjo „RIO-RTZ Motors“, negana to varžovų žaidėjas G.Karalius patyrė traumą ir taip dar labiau apsunkino savo komandos galimybes. Tačiau ši trauka iš dalies mobilizavo "Limobus" ekipą ir jiems pavyko ne tik išlyginti rezultatą, bet ir įsiveržti į priekį. Nuo to momento žaidimas vyko jau taškas į tašką, o ilgoji pertrauka prasidėjo "Limobus" jau esant priekyje rezultatu 46:41.

Po ilgosios pertraukos pirmaujanti ekipa keitėsi vos ne kiekvieną ataką. Abi komandos demonstravo didelį kovingumą, tad su kiekviena minute intriga augo. Netgi likus žaisti tik keletą minučių niekas nebuvo aišku. „RIO-RTZ Motors“ turėjo labai nedidelį pranašumą, kurį sugebėjo išsaugoti ir laimėti susitikimą rezultatu 79:83.

Žygimantas Pilipčikas

„Sportturas“ taurėje „Batniavos seniūnija“ iškovojo pergalę prieš „RIO-RTZ Motors“. (2024 balandžio 19 d., penktadienis, 21:18 val.)„C Basket“ iškovojo nesunkią pergalę „Sportturas“ taurei (2024 balandžio 24 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Limobus“ iškovojo pirmąją pergalę nugalėdami „Krepsiniofanai.lt 2“ ekipą (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Batniavos seniūnija“ pergalingai pradėjo pavasario batalijas (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 19:32 val.)„C Basket“ gana lengvai susitvarkė su „Limobus“ kolektyvu (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 18:38 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Limobus“ ir žengė į ketvirtfinalį (2024 gegužės 15 d., trečiadienis, 21:58 val.)„RIO-RTZ Motors“ lengvai susitvarkė su savo varžovais (2024 balandžio 22 d., pirmadienis, 22:24 val.)„RIO-RTZ Motors“ grįžo iš 22 taškų deficito, bet vis tiek pralaimėjo aštuntfinalyje. (2024 gegužės 15 d., trečiadienis, 22:01 val.)