Promatecha vs Kaunas Mayhem ‒ 2 (61:60)„Sportturas“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 balandžio 21 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Promatecha“ rungtynių pabaigoje nugalėjo „Kaunas Mayhem ‒ 2“ komandą

2024 balandžio 21 d., Sekmadienis, 21:15 val., peržiūros: 71

Balandžio 21 dieną Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario "Sportturo" taurės 2024 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Promatecha" priemė svečius "Kaunas Mayhem – 2".

Sužaidus pirmas tris rungtynių minutes rezultatas buvo lygus (6:6). Kėlinio viduryje rezultatas vis dar buvo lygus (6:6). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai ir sužaidus pirmą kėlinį rezultatas buvo lygus (18:18).

Antrą kėlinį dviem taiklais tritaškiais pradėjo "Promatecha", o minutės pertraukėlės antrą minutę paprašė "Kaunas Mayhem – 2" (24:18). Penktą minutę "Promatechos" persvara padidėjo iki 10 taškų (28:18). Antroje kėlinio pusėje dar keturiais taškais padidėjo "Promatechos" persvara (38:24).

Ketvirtą trečio kėlinio minutę skirtumas padidėjo iki 23 taškų (47:24). Baigiantis pirmai kėlinio pusei, po geriau sužaistos "Kaunas Mayhem – 2" atkarpos, skirtumas sumažėjo iki 18 taškų (47:29). Kėlinio pabaigoje "Kaunas Mayhem – 2" sumažino varžovų persvarą iki penkiolikos taškų (56:41).

Per pirmą ketvirto kėlinio pusę "Kaunas Mayhem – 2" sumažino varžovų persvarą iki šešių taškų (56:50). Tik šeštą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė "Promatecha". Kėlinio antroje pusėje geriau žaidė "Kaunas Mayhem – 2", pasivijo varžovus ir paskutinės atakos pramestas "Kaunas Mayhem – 2" tritaškis leido pergalę iškovoti "Promatechai" (61:60).

9 taškai

„Dust2“ puolimo banga nunešė „Kaunas Mayhem ‒ 2“ ekipą (2024 gegužės 03 d., penktadienis, 20:18 val.)„Potencialas“ Pavasario „Sportturo“ 2024 taurę pradėjop pergale prieš „Kaunas Mayhem ‒ 2“ (2024 balandžio 15 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Promatecha“ vos neišleido pergalės iš rankų rungtynėse prieš BC „Rhino“ ‒ 1 (2024 gegužės 05 d., sekmadienis, 17:18 val.)„Kaunas Mayhem ‒ 2“ rungtynių antroje pusėje įveikė BC „Rhino“ ‒ 1 komandą (2024 balandžio 30 d., antradienis, 20:25 val.)„Dust2“ nesunkiai įveikė „Promatecha“ ekipą (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Potencialas“ lengvai įveikė „Promatechą“ (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:02 val.)