Krepsiniofanai.lt 1 vs VU Kauno fakultetas (68:77)„Sportturas“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 gegužės 08 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Sportturas“ taurėje pergalę iškovojo „VU Kauno fakultetas“.

2024 gegužės 08 d., Trečiadienis, 21:50 val., peržiūros: 71

Trečiadienį, balandžio 8 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko „Sportturas“ taurės susitikimas tarp „Krepsiniofanai.lt 1“ ir „VU Kauno fakultetas“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje H.Bobinas dominavo po krepšiais, o „VU Kauno fakultetas“ rinko taškus greitomis atakomis. Po pirmojo kėlinio 18:16 pirmavo „Krepsiniofanai.lt 1“. Antrajame kėlinyje M. Kuodaičio du tritaškiai iš eilės patraukė studentus iš duobės ir jis jau per pirmąją pusę susirinko dvigubą dublį. Po dviejų kėlinių aikštelėje buvo lygybė 34:34.

Antroje pusėje studentai pakėlė intensyvumo lygį ir skirtumas po truputį pradėjo didėti. Prieš paskutinį kėlinį komandas skyrė 7 taškai – 61:54. Paskutiniame kėlinyje „Krepsiniofanai.lt 1“ kilo į šturmą ir greit lygino rezultatą, bet klaidos neleido jiems išsilaikyti rungtynėse. Greitomis atakomis „VU Kauno fakultetas“ vėl bėgo į priekį. V.Černius varžovus apvogė net 9 kartus ir tai leido jo komandai laimėti rungtynes rezultatu 77:68.

„Sportturas“ mažojoje taurėje į pusfinalį žengė „Old Galera“. (2024 gegužės 17 d., penktadienis, 20:24 val.)„Kelių priežiūra“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „VU fakultetas“ (2024 balandžio 17 d., trečiadienis, 19:50 val.)Neįtikėtiną atkaklumą pademonstravę „Žalgirio KA ‒ 3“ krepšininkai palaužė „VU Kauno fakultetą“ (2024 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Kelių priežiūra“ užtikrintai įveikė „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipą (2024 gegužės 01 d., trečiadienis, 19:39 val.)„VU Kauno fakultetas“ užtikrintai įveikė aštuntfinalį (2024 gegužės 13 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Potencialas“ perkopė ketvirtfinalio barjerą (2024 gegužės 14 d., antradienis, 21:31 val.)Po ilgosios pertraukos prabudę „Krepsiniofanai.lt 1“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 balandžio 23 d., antradienis, 22:47 val.)