VŠĮ „Gatvės vaikai“ vs Krepšinio komanda (78:82)„Sportturas“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 gegužės 09 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Sportturas“ taurėje pergalę iškovojo „Krepšinio komanda“.

2024 gegužės 09 d., Ketvirtadienis, 22:00 val., peržiūros: 100

Ketvirtadienį, gegužės 9 dieną, TPMC vyko „Sportturas“ taurėje susitikimas tarp VŠĮ „Gatvės vaikai“ ir „Krepšinio komanda“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje M. Dilpšo 3 tritaškiai iš eilės greitai išvedė „Krepšinio komanda“ į priekį, bet „Gatvės vaikai“ nepasidavė ir po pirmojo kėlinio rezultatu 22:20 pirmavo „Krepšinio komanda“. Antrajame kėlinyje „Gatvės vaikai“ laikėsi ant E. Dunausko pečių, bet reikėjo daugiau pagalbos iš komandos draugų ir tai leido jų varžovams pirmauti 38:33.

Antroje pusėje komandos toliau kovėsi labai lygiai ir J. Burbos vedami „Gatvės vaikai“ pirmavo 59:56. Paskutiniame kėlinyje komandos kovojo iki paskutinių akimirkų ir V. Bulkevičiaus tritaškis leido „Krepšinio komandai“ įgyti 5 taškų pranašumą likus 40 sekundžių. Tai ir buvo rimčiausias šūvis šiose rungtynėse, kuris leido „Krepšinio komandai“ triumfuoti rezultatu 82:78.

„Sportturas“ taurėje nelengvą pergalę iškovojo VŠĮ „Gatvės vaikai“ (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:51 val.)„Sportturas“ Mažąją taurę iškovojo “Rimo & Patikima linija”! (2024 gegužės 28 d., antradienis, 22:37 val.)“Rimo & Patikima linija” po įtempto trilerio įveikė „Krepšinio komandą“ (2024 balandžio 30 d., antradienis, 22:04 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Old Galera“ (2024 gegužės 03 d., penktadienis, 22:27 val.)„ICE“ turėjo vargo, bet pasiekė pergalę (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 17:17 val.)„RIO-RTZ Motors“ grįžo iš 22 taškų deficito, bet vis tiek pralaimėjo aštuntfinalyje. (2024 gegužės 15 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Krepšinio komanda“ po atkaklios kovos palaužė „ICE“ ir keliaują į finalą (2024 gegužės 27 d., pirmadienis, 21:58 val.)„Krepšinio komanda“ įveikę „Krepsiniofanai.lt 1“ komandą iškovojo bilietą į pusfinalį (2024 gegužės 21 d., antradienis, 20:25 val.)VŠĮ „Gatvės vaikai“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Rimo & Patikimos linijos“ pranašumą (2024 gegužės 07 d., antradienis, 22:07 val.)„Old Galera“ nesunkiai palaužė VšĮ „Gatvės vaikus“ (2024 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)