Old Galera vs VU Kauno fakultetas (88:82)„Sportturas“ taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 gegužės 17 d., Penktadienis, 19:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Sportturas“ mažojoje taurėje į pusfinalį žengė „Old Galera“.

2024 gegužės 17 d., Penktadienis, 20:24 val., peržiūros: 68

Penktadienį, gegužės 17 dieną, TPMC vyko „Sportturas“ taurėje 2024 susitikimas tarp „Old Galera“ ir „VU Kauno fakultetas“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje V.Černius dominavo aikštėje, bet jo komanda pralaiminėjo. Po pirmojo kėlinio 23:21 pirmavo „Old Galera“. Antrajame savo šou surengė M.Našlėnas, kurio vedami studentai išsiveržė į priekį. Tuo tarpu „Old Galera“ strigo zoninėje gynyboje ir po dviejų kėlinių pirmavo „VU Kauno fakultetas“ rezultatu 46:39.

Antroje pusėje penkiese susirinkę studentai užsivedę bandė išlaikyti savo pranašumą ir sulaukti šanso pakovoti pusfinalyje ir prieš paskutinį kėlinį pirmavo 2 taškais. Paskutiniame kėlinyje patirtis pradėjo veržtis į priekį ir studentams prireikė minutės pertraukėlės. 6 taiklūs tritaškiai per kėlinį nužudė „VU Kauno fakultetą“ ir į taurės pusfinalį žengė „Old Galera“ rezultatu 88:82.

„Sportturas“ taurėje pergalę iškovojo „VU Kauno fakultetas“. (2024 gegužės 08 d., trečiadienis, 21:50 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Old Galera“ (2024 gegužės 03 d., penktadienis, 22:27 val.)Permainingose rungtynėse „C Basket“ palaužė G. Kurtinaičio vedamą „Old Galera“ ekipą (2024 gegužės 12 d., sekmadienis, 19:07 val.)„VU Kauno fakultetas“ užtikrintai įveikė aštuntfinalį (2024 gegužės 13 d., pirmadienis, 22:15 val.)„OLD Galera“ po pratęsimo čiupo „Sportturas“ Mažosios taurės bronzą (2024 gegužės 28 d., antradienis, 21:09 val.)R. Malecko tritaškis paskutinę sekundę atnešė „Rimo & Patikima linija“ ekipai kelialapį į finalą (2024 gegužės 26 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Old Galera“ nesunkiai palaužė VšĮ „Gatvės vaikus“ (2024 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)Neįtikėtiną atkaklumą pademonstravę „Žalgirio KA ‒ 3“ krepšininkai palaužė „VU Kauno fakultetą“ (2024 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„OLD Galera“ po atkaklios kovos susitvarkė su „ICE“ (2024 balandžio 17 d., trečiadienis, 20:53 val.)„Old Galera“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 20:16 val.)