Žalgirio KA - 3 vs Krepsiniofanai.lt 1 (65:82)„Sportturas“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 balandžio 23 d., Antradienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po ilgosios pertraukos prabudę „Krepsiniofanai.lt 1“ pasiekė triuškinamą pergalę

2024 balandžio 23 d., Antradienis, 22:47 val., peržiūros: 79

Balandžio 23 dieną, 20:15 val., Žalgirio krepšinio mokyklos sporto salėje, susitiko „Sportturas“ taurės 2024 komandos "Žalgirio KA – 3" (šeimininkai) ir „Krepsiniofanai.lt 1“ (svečiai). Nors pirmoje susitikimo dalyje aikštelėje dominavo ir dviženklį pranašumą turėjo šeimininkai, tačiau po ilgosios pertraukos „Krepsiniofanai.lt 1“ sugrįžo tarsi visai kita komanda, greitai išlygino ir persvėrė rezultatą. Susitikimo pabaigoje skirtumas jau tapo triuškinamas, o rungtynės baigėsi rezultatu 65:82 (14:18, 32:17, 4:30, 15:17).

Nors rungtynių pradžioje abi komandos žaidė gana lygiai, bet gana greitai šeimininkai pajuto savo žaidimą, puikiai pataikė iš toli ir ėmė tolti. Skirtumas dar antrame ketvirtyje perkopė 10 taškų ribą ir atrodė, kad "Žalgirio KA – 3" diktuos savo sąlygas ir toliau. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 46:35.

Vis tik "Žalgirio KA – 3" žaidėjų dominavimas baigėsi per akimirką. „Krepsiniofanai.lt 1“ visiškai uždarė varžovų puolimą, patys išnaudojo jėga po krepšiu ir kėlinuką laimėjo net 4:30. Visa tai tiesiog sukeitė komandas vietomis, dabar jau svečiai pirmavo solidžiu pranašumu, o per likusį laiką neatsikavę šeimininkai taip ir nesugebėjo pasipriešinti „Krepsiniofanai.lt 1“ žaidėjams. Rungtynės baigėsi rezultatu 65:82.