Old Galera vs C Basket (86:88)„Sportturas“ taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 gegužės 12 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Permainingose rungtynėse „C Basket“ palaužė G. Kurtinaičio vedamą „Old Galera“ ekipą

2024 gegužės 12 d., Sekmadienis, 19:07 val., peržiūros: 90

Gegužės 12 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos „Sportturas“ Didžiosios taurės 2024 ketvirtfinalio rungtynės tarp „Old Galera“ ir „C Basket“ ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo „Old Galera“, kuri po trijų tolimų metimų iškart įgijo dviženklį pranašumą 17:5. Visgi, T. Mušenkovo ir D. Maskalenkos metimai leido „C Basket“ ekipai šiek tiek artėti. Pasibaigus pirmajam kėlinukui 25:18.

Antrajame kėlinuke M.Maslennikovas pataikė du tritaškius paeiliui, po kurių svečių deficitas tirpo iki keturių taškų 28:24. Bet tada iniciatyvos ėmėsi G.Kurtinaitis, kurio rezultatyvus žaidimas vėl atstatė dviženklį pranašumą šeimininkams. Įpusėjus susitikimui 47:37.

Trečiajame kėlinyje po dviejų T. Mušenkovo tolimų šūvių „C Basket“ artėjo iki 56:50. Vėliau šis krepšininkas pridėjo dar vieną tritaškį, prie jo prisijungė ir M.Maslennikovas, o po trijų kėlinių svečiai jau buvo priartėję vos iki dviejų taškų skirtumo 62:60.

Lemiamame kėlinuke po penkių G. Kurtinaičio baudos metimų „Old Galera“ tolo iki 71:62. Bet tada „C Basket“ pataikė tris tritaškius ir kirpo deficitą iki minimumo 75:74. Tuo tarpu šeimininkai į tai atsakė keturiais taškais paeiliui ir vėl atitolo 79:74. Bet rungtynių pabaiga priklausė „C Basket“ ekipai, kuri rengė spurtą 0:11, po kurio rezultatas tapo 79:85. Visgi, „Old Galera“ nepasidavė, artėjo iki dviejų taškų, tačiau G.Palinauskas nepataikė baudos metimų, kas ir atnešė pergalę „C Basket“ ekipai. Galutinis susitikimo rezultatas 86:88 (25:18, 22:19, 15:23, 24:28).

Justis Sinkevičius

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Old Galera“ (2024 gegužės 03 d., penktadienis, 22:27 val.)„Sportturas“ mažojoje taurėje į pusfinalį žengė „Old Galera“. (2024 gegužės 17 d., penktadienis, 20:24 val.)„C Basket“ tiesiog nušlavė „Krepsiniofanai.lt 2“ ekipą (2024 gegužės 07 d., antradienis, 21:14 val.)„C Basket“ gana lengvai susitvarkė su „Limobus“ kolektyvu (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 18:38 val.)„C Basket“ iškovojo nesunkią pergalę „Sportturas“ taurei (2024 balandžio 24 d., trečiadienis, 20:37 val.)R. Malecko tritaškis paskutinę sekundę atnešė „Rimo & Patikima linija“ ekipai kelialapį į finalą (2024 gegužės 26 d., sekmadienis, 21:48 val.)Po atkaklios kovos „Kelių priežiūra“ įveikė „C Basket“ ekipą ir žengia į „Sportturas“ taurės Didįjį finalą (2024 gegužės 22 d., trečiadienis, 20:04 val.)„Potencialas“ po pratęsimo iškovojo „Sportturas“ „Didžiosios“ taurės bronzą (2024 gegužės 29 d., trečiadienis, 21:18 val.)„Old Galera“ nesunkiai palaužė VšĮ „Gatvės vaikus“ (2024 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„OLD Galera“ po atkaklios kovos susitvarkė su „ICE“ (2024 balandžio 17 d., trečiadienis, 20:53 val.)