Batniavos seniūnija vs ICE (84:70)„Sportturas“ taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 gegužės 12 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Batniavos seniūnija“ po permainingos kovos perkopė ketvirtfinalį

2024 gegužės 12 d., Sekmadienis, 22:32 val., peržiūros: 68

Gegužės 12 dieną, 20:30 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko „Sportturas“ taurės 2024 komandos „Batniavos seniūnija“ (šeimininkai) ir "ICE" (svečiai). Komandos stojo žaisti ketvirtfinalio rungtynių. Po labai atkaklios ir permainingos kovos pergalę pasiekė „Batniavos seniūnija“, o rungtynės baigėsi rezultatu 84:70 (17:26, 21:9, 24:21, 22:14).

Rungtynes labai galingai pradėjo "ICE" ir po eilės tritaškių greitai nutolo. Tačiau antrame kėlinuke jų puolimas visiškai sustojo, o „Batniavos seniūnija“ sugražini intrigą. Nuo to momento žaidimas vyko taškas į tašką, o ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 38:35.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas buvo labai banguotas, pirmaujanti komanda keitėsi ne kartą, o susitikimo nugalėtojas sprendėsi jau tik rungtynių pabaigoje. "ICE" komanda nesugebėjo atsilaikyti per paskutines minutes, paleido varžovus per dviženklį atstumą ir galiausiai į pusfinalį keliauja „Batniavos seniūnija“. Rungtynės baigėsi rezultatu 84:70.

Kernius Daugėla

„Batniavos seniūnija“ pergalingai pradėjo pavasario batalijas (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 19:32 val.)„Krepšinio komanda“ po atkaklios kovos palaužė „ICE“ ir keliaują į finalą (2024 gegužės 27 d., pirmadienis, 21:58 val.)„Batniavos seniūnija“ lengvai įveikė „Krepsiniofanai.lt 2“ ir grupių etape išliko nepralaimėję (2024 gegužės 01 d., trečiadienis, 21:52 val.)Sportturas taurėje: Batniavos seniūnijos pergalė prieš C Basket (2024 balandžio 29 d., pirmadienis, 23:02 val.)„OLD Galera“ po atkaklios kovos susitvarkė su „ICE“ (2024 balandžio 17 d., trečiadienis, 20:53 val.)„Sportturas“ taurėje „Batniavos seniūnija“ iškovojo pergalę prieš „RIO-RTZ Motors“. (2024 balandžio 19 d., penktadienis, 21:18 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės 2024 čempionai tapo „Batniavos seniūnija“ ekipa (2024 gegužės 29 d., trečiadienis, 22:21 val.)„OLD Galera“ po pratęsimo čiupo „Sportturas“ Mažosios taurės bronzą (2024 gegužės 28 d., antradienis, 21:09 val.)„Potencialas“ sustojo ketvirtame kėlinuke ir užleido vietą finale „Batniavos seniūnija“ ekipai (2024 gegužės 19 d., sekmadienis, 22:02 val.)„Sportturas“ taurėje nelengvą pergalę iškovojo VŠĮ „Gatvės vaikai“ (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:51 val.)