Krepsiniofanai.lt 2 vs Batniavos seniūnija (53:85)„Sportturas“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 gegužės 01 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Batniavos seniūnija“ lengvai įveikė „Krepsiniofanai.lt 2“ ir grupių etape išliko nepralaimėję

2024 gegužės 01 d., Trečiadienis, 21:52 val., peržiūros: 112

Gegužės 1 d., trečiadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos „Sportturas“ taurės 2024 rungtynės tarp „Krepsiniofanai.lt 2“ (0-2) ir „Batniavos seniūnija“ (3-0) ekipų.

Rungtynių pradžioje trijų tolimų metimų dėka „Batniavos seniūnija“ iškart įgijo dviženklį pranašumą 2:15. Visgi, „Krepsiniofanai.lt 2“ irgi kėlinio pabaigoje atsakė trimis tiksliais tritaškiais, kas leido šiek tiek priartėti. Po pirmojo kėlinio 13:23.

Antrajame kėlinyje svečiai vieną po kito metė taiklius metimus iš po krepšio, kas leido dar labiau tolti, o kėlinį papuošė įspūdingas „Krepsiniofanai.lt 2“ ekipos žaidėjo H. Bobino dėjimas. Įpusėjus susitikimui rezultatas buvo 26:48.

Trečiajame kėlinuke ir toliau rungtynių iniciatyvą priklausė „Batniavos seniūnija“ ekipai, kuri dar labiau padidino pranašumą ir po trijų kėlinių buvo priekyje 41:71.

Ketvirtame kėlinyje rungtynes dėjimu papuošė A.Mikučionis, svečiai šiek tiek užstrigo puolime, tačiau visvien iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 53:85 (13:23, 13:25, 15:23, 12:14).

Adas Mikučionis

„C Basket“ tiesiog nušlavė „Krepsiniofanai.lt 2“ ekipą (2024 gegužės 07 d., antradienis, 21:14 val.)„Batniavos seniūnija“ po permainingos kovos perkopė ketvirtfinalį (2024 gegužės 12 d., sekmadienis, 22:32 val.)„Limobus“ iškovojo pirmąją pergalę nugalėdami „Krepsiniofanai.lt 2“ ekipą (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Batniavos seniūnija“ pergalingai pradėjo pavasario batalijas (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 19:32 val.)„Sportturas“ taurėje „Batniavos seniūnija“ iškovojo pergalę prieš „RIO-RTZ Motors“. (2024 balandžio 19 d., penktadienis, 21:18 val.)Sportturas taurėje: Batniavos seniūnijos pergalė prieš C Basket (2024 balandžio 29 d., pirmadienis, 23:02 val.)„RIO-RTZ Motors“ lengvai susitvarkė su savo varžovais (2024 balandžio 22 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Potencialas“ sustojo ketvirtame kėlinuke ir užleido vietą finale „Batniavos seniūnija“ ekipai (2024 gegužės 19 d., sekmadienis, 22:02 val.)