Jaučakiai vs Glasma Service (86:65)Vasaros „Sportturas“ taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 liepos 01 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Jaučakiai“ ekipos greitas puolimas ir tolimi metimai leido įveikti „Glasma Service“

2020 liepos 01 d., Trečiadienis, 21:54 val., peržiūros: 700

Trečiadienį, Kauno TPMC sporto salėje įvyko Vasaros „Sportturas“ taurės 2020 rungtynės, kuriose susitiko „Jaučakiai“ ir „Glasma Service“ ekipos.

Rungtynes „Glasma Service“ pradėjo dviem I.Konovalenko tritaškiais, tačiau „Jaučakiai“ į tai atsakė taip pat dviem R. Petrausko tolimais šūviais, prie jo rezultatyviu žaidimu prisidėjo ir T.Vaitkus, o „Jaučakiai“ po pirmo kėlinio pirmavo 16:14.

Antrajame kėlinyje daugiausia greitų atakų dėka šeimininkai sugebėjo nutolti ir po dviejų kėlinių buvo priekyje 34:26.

Trečiajame kėlinyje „Jaučakiai“ užsiautė puolime, greitos atakos ir tikslūs tritaškiai leido įtvirtinti savo persvarą ir po trijų kėlinių pirmauti 61:41.

Ketvirtame kėlinyje „Glasma Service“ žaidimas pakriko, o tuo pasinaudoję „Jaučakiai“ išlaikė turimą persvarą ir iškovojo antrąją pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 86:65 (16:14, 18:12, 27:15, 25:24).

N.Petrauskas („Jaučakiai“):

„Tikėjomės, kad jie sulaužys mus po kaše, nes jie atrodė masyvesni, didesni, bet mes jaunesni, greitesni, apibėgom juos. Tikėjomės sunkesnės kovos iš tikrųjų.“

11 atk. kam.

„Jaučakiai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 birželio 30 d., antradienis, 22:43 val.)„Jaučakiai“ susitvarkė su „Dumblas“ ekipos pasipriešinimu (2020 liepos 09 d., ketvirtadienis, 20:25 val.)„Jaučakiai“ turėjo pripažinti Šakių „Spartos“ pranašumą (2020 liepos 08 d., trečiadienis, 22:14 val.)Kovoje dėl geresnės vietos grupėje ‒ „Glasma Service“ ekipos pergalė prieš „KM „Žalgiris“ II (2020 liepos 08 d., trečiadienis, 19:44 val.)„Glasma Service“ žengė į pusfinalį (2020 liepos 13 d., pirmadienis, 23:10 val.)„ICE“ gana lengvai prasibrovė į finalą (2020 liepos 15 d., trečiadienis, 20:50 val.)„Glasma Service“ įrodė savo pranašumą prieš „Dumblą“ (2020 liepos 07 d., antradienis, 23:06 val.)„Glasma Service“ po atkaklios kovos palaužė svečius iš Šakių (2020 birželio 30 d., antradienis, 21:05 val.)Į Vasaros „Sportturas“ taurės 2020 finalą žengė „Remza“ (2020 liepos 15 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Glasma Service“ iškovojo Vasaros „Sportturas“ taurės 2020 trečiąją vietą (2020 liepos 16 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)