KM „Žalgiris“ II vs Šakių „Sparta“ (87:76)Vasaros „Sportturas“ taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 liepos 02 d., Ketvirtadienis, 19:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Dviem įspūdingais P. Padegimo dėjimais pažymėtose rungtynėse „KM „Žalgiris“ II“ pergalė prieš Šakių „Sparta“ ekipą

2020 liepos 02 d., Ketvirtadienis, 21:22 val., peržiūros: 856

Trečiadienį, KM „Žalgiris“ sporto salėje įvyko Vasaros „Sportturas“ taurės 2020 rungtynės, kuriose susitiko „KM „Žalgiris“ II“ ir Šakių „Sparta“ ekipos.

Rungtynių pradžioje po kelių greitų užbėgimų į puolimą „KM „Žalgiris“ II“ iškart nutolo 9:3. Bet tada rezultatyviai sužaidė Šakių krepšininkas A.Miliūšis, kurio metimai leido minimaliu pranašumu išsiveržti į priekį svečiams. Visgi, šeimininkai kėlinio pabaigoje spurtavo ir vėl kiek atitrūko. Po pirmo kėlinio – 23:16.

Antrajame kėlinuke šeimininkai iškart įgijo dviženklį pranašumą 31:21. Bet Šakių „Sparta“ septyniais taškais be atsako priartėjo iki trijų taškų. Visgi, kelios svečių klaidos vėl leido žalgiriečiams kiek nutolti. Po dviejų kėlinių – 43:36.

Trečiajame kėlinuke jaunasis žalgirietis P.Padegimas pamalonino žiūrovus dviem įspūdingais dėjimais, o jų užvesti „KM „Žalgiris“ II“ krepšininkai nutolo dviženkle persvara. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 67:54.

Ketvirtame kėlinyje šeimininkai tiesiog išlaikė susikrautą pranašumą ir iškovojo antrą pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 87:76 (23:16, 20:20, 24:18, 20:22).

Nojus Duoba

„Remza“ įrodė savo pranašumą prieš KM „Žalgiris“ II (2020 liepos 13 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Jaučakiai“ turėjo pripažinti Šakių „Spartos“ pranašumą (2020 liepos 08 d., trečiadienis, 22:14 val.)KM „Žalgiris II“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Dumblas“ šešetą (2020 birželio 25 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)Kovoje dėl geresnės vietos grupėje ‒ „Glasma Service“ ekipos pergalė prieš „KM „Žalgiris“ II (2020 liepos 08 d., trečiadienis, 19:44 val.)„Glasma Service“ po atkaklios kovos palaužė svečius iš Šakių (2020 birželio 30 d., antradienis, 21:05 val.)„Jaučakiai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 birželio 30 d., antradienis, 22:43 val.)