„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Kviečiame komandas registruotis 2023/2024 metų 19-osioms Kauno krepšinio lygos pirmenybėms!2023 rugsėjo 12 d., Antradienis, 14:38 val.; peržiūros: 1764

NaujienaKomentarai

Kauno krepšinio lyga skelbia komandų registracijos pradžią naujam 2023/2024 metų sezonui bei kviečia dalyvauti pirmenybėse.

Lyga, per 19-ka gyvavimo metų, užima gana svarbią vietą Kauno krepšinio mėgėjų tarpe, nes organizuojamose pirmenybėse ir turnyruose pastoviai dalyvauja daug krepšinio mėgėjų komandų. Lyga dalyviams šiemet pasiūlys ir dvi naujoves – Moterų lygą ir KKL Taurės turnyrą.

Naujame sezone bus pateikiama trumpų video reportažų bei atliekami daugelio rungtynių foto reportažai. Filmuojamos bus pasirinktinai įdomesnės rungtynės kartu su komentatoriais.

Bus tęsiama rubrika „Dienos rungtynės“, kurioje bus aprašyti įdomiausi tos dienos susitikimai, bus pateiktos rungtynių prognozės bei analizės. Taip pat lygos statistikos analitikai aprašys turnyrinės lentelės padėtis bei atkrintamųjų varžybų prognozes.

Lyga daug dėmesio skirs teisėjų bei sekretoriato kokybiškam darbui. Pasirinktose rungtynėse vyks peržiūros, kur bus stebimas personalo darbas ir jis bus atitinkamai įvertintas.

Pirma naujovė skirta sudalyvauti krepšinio mėgėjoms naujai sukurtose moterų lygos pirmenybėse. Dailiosios lyties atstovės prieš dešimt metų jau turėjo galimybę žaisti KKL pirmenybėse, tačiau vėliau ši idėja užgeso ir buvo pradingusi iš KKL padangės, tačiau šiemet tikimasi kad pavyks atgaivinti šią idėją.

Antra naujovė tai Kauno krepšinio lygos (KKL) Taurės turnyras. Šis turnyras bus vykdomas pasibaigus II ir Įmonių lygų pirmam ratui (etapui). Galutinė sistema bus patikslinta prasidėjus pirmenybėms.

Kodėl verta žaisti Kauno krepšinio lygoje?

• Palankios startinių mokesčių kainos;
• Didelis rungtynių skaičius;
• Daug lygiaverčių komandų;
• Įvairios komandų pajėgumų grupės;
• Kiekvienų rungtynių aprašymas ir interviu;
• Tiesioginės video transliacijos internetu su komentatoriais;
• Daug foto reportažų;
• Galimybė atstovauti KKL rinktinę Tarptautinės mėgėjų krepšinio lygos (IABL) ir Europos Alternatyvios krepšinio lygos (EABL) pirmenybėse;

2023/2024 metų sezono programa:

• Rudens „Laikinosios sostinės“ taurės turnyras (2023m. rugsėjo-lapkričio mėn.);
• Kauno krepšinio lygos pirmenybės (2023m. spalio mėn. – 2024 gegužės mėn.);
• KKL taurės turnyras (2024m. sausio- vasario mėn.);
• „TOPsport Ghetto King“ 1x1 taurės turnyras (2023m. spalio mėn. – 2024m. balandžio mėn.).
• Pavasario "Sportturas" taurės turnyras (2024m. kovo – gegužės mėn.);
• Lietuvos moksleivių krepšinio taurės 10-12 klasių turnyras (2024m. sausio – gegužės mėn.);
• Vasaros lyga (2024m. birželio-liepos mėn.);

Papildomi 2023/2024 metų turnyrai:

• Tarptautinės mėgėjų krepšinio lygos pirmenybės (2023m. spalio – 2024m. birželio mėn.);
• Dipolio taurės turnyras (dalyvauja atskirų lygų čempionai) (2024m. gegužės mėn.);
• Apskričių krepšinio lygos pirmenybės (AKL) (2024m. gegužės mėn.);
• Kiti mažesni krepšinio turnyrai.

2023/2024 metų Kauno krepšinio lygos pirmenybės bus vykdomos 4-iuose čempionatuose:

• KKL I lyga
• KKL II lyga
• KKL Įmonių lyga
• KKL Moterų lyga

I lyga (1100 €)

Ši lyga yra pajėgiausia Kauno krepšinio lygoje ir joje gali varžytis pačios stipriausios komandos.
I lygos pirmenybės startuos spalio mėnesio pabaigoje – lapkričio mėnesio pradžioje.

Nuostatai ir paraiška

II lyga (1050 €)

II lyga – tai buvusi C lyga. Nors lygos pavadinimas naujas, tačiau pajėgumas visiškai atitiks buvusios C lygos lygį, kurios pirmenybėse jau eilę metų dalyvauja gausiausias krepšinio komandų skaičius. Tikimasi šiame sezone ne mažesnio komandų skaičiaus nei buvo pernai.

II lyga skirta "TIKRIEMS" krepšinio mėgėjams, kadangi joje uždrausta dalyvauti aukštesnio meistriškumo komandoms. Ypač laukiamos naujos komandos, kurios nelaiko savęs labai pajėgiomis ekipomis, kadangi susirenka pasižaisti tik savo draugų rate pvz. kiemo aikštelėje ar kur kitur ir tokių komandų yra gana daug. Jos kaip ir norėtų dalyvauti pirmenybėse, tačiau prisibijo kitų komandų, manydamos kad jos bus sutriuškintos. Tačiau tokia nuomonė yra klaidinga. Tokios komandos čia tikrai suras daug lygiaverčių varžovių ir joms pavyks pasiekti ne vieną pergalę. Lygoje daugelis komandų yra panašaus pajėgumo ir iš anksto sunku prognozuoti kuri iš jų bus stipresnė. Organizatoriai, siekdami užtikrinti tvarką bei nuostatų laikymosi, griežtai stebės žaidėjų meistriškumų atitikimą nuostatams, bei jų migraciją iš kitų komandų.

Praeitame sezone buvo pritaikyta atnaujinta varžybų sistema. Po dviejų ratų pirmenybes baigdavo tik pačios silpniausios komandos. Kitos komandos patekusios į atkrintamųjų etapą, nuo aštuntfinalio turėdavo vieną galimybę suklysti iki pat pusfinalių t.y. pralaimėjusios kažkurį iš etapų, komandos likdavo kovoti dėl Mažosios taurės. Ši sistema buvo labai teigiamai įvertinta dalyvių ir atsižvelgiant į tokius atsiliepimus, sistema bus taikoma ir šiame sezone.

Nuostatai ir paraiška

"Įmonių" lyga (1100 €)

„Įmonių“ lyga skirta įmonių ir organizacijų darbuotojams. Džiugu, kad šiemet organizatoriai vėl sulaukė prašymų iš naujų įmonių krepšinio komandų dalyvauti pirmenybėse. Prognozuojama kad pernai metų komandų skaičius turėtų išlikti panašus ir šiais metais.
Įmonių kaip ir II lygoje pernai metais buvo pritaikyta atnaujinta sistema ir ji taip pat susilaukė daug teigiamų atsiliepimų. Šiemet taip pat planuojama taikyti panašią varžybų sistemą.

Nuostatai ir paraiška

NAUJIENA!!! "Moterų" lyga (480 €)

Panaši lyga jau gyvavo prieš 10 metų ir buvo vykdoma tris metus iš eilės, tačiau vėliau ji neprigijo ir jos organizavimo teko atsisakyti. Šiemet tikimasi atgaivinti šią idėją bei sulaukti komandų dalyvių. Šiai lygai jokie meistriškumo apribojimai nėra taikomi.

Nuostatai ir paraiška

DAR VIENA NAUJIENA!!! KKL TAURĖ (100 €)

Gana seniai kirbėjusi idėja pagaliau pasiekė dienos šviesą ir šiame sezone bus vykdomas eksperimentinis Kauno krepšinio lygos (KKL) Taurės turnyras. Šis turnyras bus vykdomas pasibaigus pirmam ratui (etapui). Jame galės dalyvauti II ir Įmonių lygos komandos. Apie galutinę varžybų sistema bus pranešta vėliau.

Taigi, kviečiame visas komandas registruotis į naująsias 2023/2024 metų Kauno krepšinio lygos pirmenybes. Komandos, norinčios dalyvauti, turi užpildyti registracijos anketa, kuri yra patalpinta nuostatuose, sumokėti startinį mokestį, bei iki pirmų rungtynių atsiimti licencijas.

Registracija vyks iki 2023m. spalio 16d., tačiau registracija gali būti sustabdyta ankščiau laiko arba pratęsta.

Linkime visiems gero krepšinio!

Laukiame paraiškų adresu info@kkl.lt
Daugiau informacijos tel. +370 676 96000

© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu