ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT vs BC RYKLIAI (61:56)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 kovo 11 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Rokai

"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" iškovojo nelengvą pergalę namuose

2012 kovo 11 d., Sekmadienis, 20:24 val., peržiūros: 3086

Sekmadienį kovo 11 dieną, Rokų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Rokų keramika & Kroviniupervezimas.lt" ir svečių BC "Rykliai" ekipų. Rungtynes geriau pradėję svečiai per pirmąjį kėlinuką įgijo trijų taškų persvarą, kurią, per antrą kėlinuką, padidino iki penkių taškų. Po ilgosios pertraukos šeimininkai sugebėjo persverti rezultatą ir įgyti šešių taškų pranašumą. Paskutinėje rungtynių dalyje užvirė atkakli kova, tačiau stipresni išliko šeimininkai ir iškovojo pergalę rezultatu 61:56 (9:12, 18:20, 23:12, 11:12).

Pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė šeimininkai, tačiau netrukus svečių krepšininkai pelnė šešis taškus iš eilės ir įgijo keturių taškų pranašumą. Kiek vėliau abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, po kurių sekė keturi iš eilės BC "Ryklių" taškai, leidę svečiams įgyti šešių taškų persvarą. Pačioje kėlinio pabaigoje šeimininkų žaidėjas G.Bačiulis pataikė tolimą metimą ir sumažino skirtumą tarp komandų iki trijų taškų. Antrojo kėlinuko pradžioje komandos apsikeitė taškais, po kurių svečių žaidėjai pelnė keturis taškus iš eilės ir padidino savo pranašumą iki septynių taškų. Į tai "Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" ekipa atsakė spurtu 8:2, kurio dėka skirtumas tarp komandų sumažėjo iki vieno taško. BC "Ryklių" krepšininkai nepasimetė ir netrukus sužaidė sausą atkarpą 9:0 bei įgijo dviženklį dešimties taškų pranašumą. Šeimininkai sugebėjo pakilti iš nokdauno ir prieš ilgosios pertraukos pradžią jie pataikė du tolimus metimus iš eilės, kurių dėka sumažino deficitą iki penkių taškų. 27:32.

Po ilgosios pertraukos "Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" atgaivino savo puolimą. Nors pačioje trečiojo ketvirčio pradžioje svečiai dar padidino skirtumą tarp komandų iki devynių taškų, tačiau netrukus šeimininkai pelnė septynis taškus iš eilės, kurių dėka jų deficitas sumažėjo iki dviejų taškų. Į tai svečiai atsakė dviem taikliais baudos metimais, tačiau iškart po to sekė dar septyni šeimininkų taškai iš eilės, kuriuos visus pelnė G.Bačiulis. Po šio spurto aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo trijų taškų persvarą. Kiek vėliau BC "Rykliai" dar pelnė du taškus, tačiau po to šeimininkai pelnė dar penkis taškus iš eilės ir po trijų kėlinukų turėjo šešių taškų pranašumą. Paskutinėje rungtynių dalyje užvirė aistringa kova. Pačioje kėlinio pradžioje skirtumas tarp komandų buvo sumažėjęs iki keturių taškų, tačiau netrukus šeimininkai vėl įgijo aštuonių taškų persvarą. Kiek vėliau abiems komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus, tačiau rungtynių pabaigoje svečiai dar sumažino atsilikimą iki penkių taškų, tačiau tai buvo viskas ką jiems pavyko nuveikti ir pergalę iškovojo šeimininkai rezultatu 61:56.

Rungtynių nugalėtojų ekipos kapitonas Evaldas Jančauskas sakė : " Pergalę pirmiausiai lėmė nusiteikimas, nors šiandien jau antras varžybas žaidėme, o varžovai, matosi, į mūsų aikštę atvažiavo jau ne taip aršiai nusiteikę, kokie buvo savoje aikštėje. Mes gerai užpuolėm, apsigynėm ir, manau, pelnytai laimėjome ".

"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" : G.Bačiulis 31 (5 išprov.praž.), E.Jančauskas (30 naud., 24 atk.kam., 5 išprov.praž.) ir A.Čekanauskas (15 atk.kam.) – po 11 taškų.

BC "Rykliai" : K.Plikaitis 15, J.Gustas ir K.Bakys (14 atk.kam.) – po 14 taškų.

Paskutiniai komentarai (3 iš 10)

sportas2012 kovo 12 d., 15:12 val.

visiskai sutinku su matavimus atlikusiu nepriklausomi ekspertu roolis, Marius tikrai geras teisejas ir neabejoju, kad jei tame epizode butu kazkas neleistino jis tikrai butu tai pastebejes ir uzfiksaves :)

roolis2012 kovo 12 d., 00:07 val.

kokie dideli vyrukai uzstojo?viskas jau vyko prie usu,nuo teisejo per 1,5m .Bet koks dabar skirtumas,fakto nepakeisi.kodel pvz Marius gali svilpt normaliai,ir juda,kaip sako Ceska,ten jau noro arba profesionalumo stoka

CESKA78772012 kovo 11 d., 23:12 val.

Nemaciau situ varzybu ,bet kiek pastebiu tesejai nejuda,jus teisejaujat 2 ,o ne 3 tai ir turit daugiau judeti ,kitaip priekaistu bus ,bet ka turim ta turim.

"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" pasiekė nesunkią pergalę (2012 vasario 07 d., antradienis, 20:19 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervežimas.lt“ iškovjo sunkią pergalę prieš "Dumblą" (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 17:07 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" puikiai sužaisto pirmo kėlinuko dėka iškovojo pergalę (2012 kovo 19 d., pirmadienis, 19:36 val.)"Rokų keramikos & Kroviniupervezimas.lt" ekipa tik po sunkios kovos iškovojo bronzos medalius (2012 gegužės 25 d., penktadienis, 22:07 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 22:19 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ nesunkiai įveikė "Greičio Juosta" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 22:02 val.)"BC Rokai & Kroviniupervezimas.lt" įveikė "Bangą & Lyga.eu" (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 19:58 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ įveikė dar vieną varžovą (2011 lapkričio 29 d., antradienis, 22:24 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ įveikė „Kauno Rami“ (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 22:28 val.)Nors ir iššvaistė turėtą pranašumą, „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ vis tiek iškovojo pergalę (2012 balandžio 03 d., antradienis, 23:14 val.)