Green Death vs Laipsniai (58:78)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 05 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Laipsniai“ paliko „Green Death“ be pergalių

2015 spalio 05 d., Pirmadienis, 20:58 val., peržiūros: 1315

Spalio 5-osios vakarą J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto arenoje susitiko Kauno mero mažosios taurės B pogrupio komandos „Green Death“ bei „Laipsniai“. Itin prastas rungtynes sužaidę šeimininkai buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą 20 taškų skirtumu 58:78 (7:19, 6:17, 21:18, 24:24). „Green Death“ komandai tai buvo paskutinės grupės rungtynės, o pralaimėjimas reiškia ir baigtą pasirodymą Mero taurės pirmenybėse, nes į atkrintamąsias varžybas patenka tik keturios grupės komandos.

Nuo pat rungtynių pradžios „Laipsniai“ pradėjo didinti savo persvarą, tuo tarpu „Green Death“ žaidėjai stringant puolime ir sunkiai sekantis rinkti taškus. Daugybė netaiklių metimų bei klaidos neleido rinkti taškų net ir iš pakankamai patogių situacijų, o svečiai dėl to po pirmojo ketvirčio įgijo 12 taškų persvarą (7:19), o prieš ilgąją pertrauką persvarą dar padidino iki 23 taškų (13:36).

Antrojoje rungtynių pusėje „Green Death“ stengėsi daugiau atakuoti iš tolimų pozicijų, tačiau krepšys sunkiai sekėsi „atrišamas“, todėl „Laipsniai“ nepaliovė didinti savo persvaros, kuri trečiojo kėlinio viduryje pasiekė epogėjų – 31 taško skirtumas (19:50) buvo jau užtektinas indėlis į pergalę ir užteko tiesiog visko neišbarstyti. Nors „Green Death“ kėlinio pabaigoje sugebėjo sukurti sau palankų žaidimą ir laimėti atkarpą sausu rezultatu 10:0, tačiau po kėlinio skirtumas buvo užtektinai didelis – 34:54.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Green Death“ vėl smuktelėjo į duobę, po kurios „Laipsniai“ beveik susigrąžino turėtą didžiausią persvarą rungtynėse (36:66), bet lyg supratę, kad tokia persvara yra sunkokai išsvaistoma, truputį atleido gynybos vadžias. Šeimininkai tuo pasinaudojo savotiškai – vienas po kito į varžovų krepšį pradėjo skrieti taiklūs tolimi metimai. Nors „Green Death“ ketvirtajame kėlinyje pataikė 6 tritaškius iš 9, tačiau nuo dvigubai skaudaus pralaimėjimo tai neišgelbėjo – komandoms sužaidus kėlinuką lygiai, „Laipsniai“ laimėjo rungtynes 20 taškų skirtumu bei atėmę viltį varžovams išbandyti jėgas atkrintamosiose varžybose.

„Laipsnių“ komandos vyr. treneris Artūras Jankevičius, paklaustas kas labiau lėmė pergalę – ar geras pačių žaidimas, ar silpnai sužaidę varžovai, sakė: „Manau gal šiek tiek to, ir šiek tiek to. Mes tikrai gerai pasigynėme – komandiškai, užspaudėm jų lyderį, bent manau, kad užspaudėm, nes dar nemačiau statistikos protokolo ir, manau, tai pasisekė, nes vienas kitas derinys jiems neišėjo. Aišku, ta techninė pražanga truputį sugadino nuotaiką, bet rezultatas šiaip geras“.

Green Death: Petras Aleksonis – 18 tšk. (6 išpr. praž.), Povilas Kliauza – 10 tšk., Igoris Konovalenko – 9 tšk.

Laipsniai: Marius Liepa – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Mantautas Patašius – 15 tšk. (16 atk. kam.), Mindaugas Balsys – 14 tšk.

„Laipsniai“ iškovojo užtikrintą pergalę (2015 spalio 07 d., trečiadienis, 22:19 val.)„Senukams“ pavyko atsilaikyti prieš „Green death“ (2015 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 21:16 val.)Sezono atidarymo rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė „Green Death“ (2015 rugsėjo 18 d., penktadienis, 21:27 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ pirmoji „Vieningo Kauno“ pergalė (2015 rugsėjo 29 d., antradienis, 22:14 val.)Tomo Kepežinsko vedama LSK „Technoera“ perlipo „Laipsnių“ barjerą (2015 spalio 12 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Hidraulinės Sistemos“ nesunkiai susidorojo su „Laipsniais“ (2015 spalio 02 d., penktadienis, 22:31 val.)Atkaklioje ir pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje sunki „Vieningas Kaunas“ komandos pergalė prieš „Laipsnius“ (2015 spalio 10 d., šeštadienis, 00:08 val.)