Telia vs Ulmas (59:56)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 24 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Telia“ po atkaklios kovos palaužė „Ulmą“

2018 sausio 25 d., Ketvirtadienis, 17:38 val., peržiūros: 612

Trečiadienį, sausio 24 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, G pogrupio komandų – vietos „Telia“ bei svečių „Ulmas“ Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė labai apylygiai, tačiau antroje rungtynių pusėje „Telia“ ekipai pavyko įgyti dviženklį pranašumą. Visgi, „Ulmo“ ekipa grįžo į rungtynes ir turėjo realius šansus iškovoti pergalę, bet sėkmė šįkart buvo aikštelės šeimininkų pusėje.

Pirmasis kėlinukas nebuvo itin rezultatyvus. Komandoms itin sunkiai sekėsi puolime ir nei vienai ekipai nebuvo pavykę sužaisti kiek sėkmingesnės atkarpos, kuri leistų įgyti solidesnį pranašumą. Tokiu pobūdžiu komandos žaidė visą likusį kėlinuko laiką, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 11:10. Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė, tik tiek, kad komandoms jau kur kas geriau sekėsi žaisti puolime. Viso kėlinuko metu pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus ir praktiškai į kiekvieną kažkurios ekipos išpuolį, kita komanda atsakydavo tuo pačiu. Skirtumas tarp komandų per daug nekito ir rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 29:28.

Trečiąjį kėlinuką labiau susitelkę pradėjo „Ulmo“ ekipos krepšininkai. Jie laimėjo atkarpėlę 8:2 ir netrukus įgijo penkių taškų pranašumą, kas šiose rungtynėse jau reiškė nemažai. Tačiau tuo metu karštą ranką pagavo S.Banaitis, kuris smeigė keturis tolimus metimus paeiliui, dar vieną pridėjo S.Čepas ir „Telia“ ekipai pavyko pelnyti 15-ą taškų be varžovų atsako, o tuo pačiu ir įgyti dviženklį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 50:41. Lemiamą ketvirtį taikliu dvitaškiu pradėjo aikštelės šeimininkai ir susigrąžino dviženklį pranašumą. Vėliau komandos apsimainė dvitaškiais ir tada „Telia“ ekipa krito į duobę. Per kiek daugiau nei keturias minutes, jie nesugebėjo pataikyti taiklaus metimo iš žaidimo ir skirtumas tarp komandų sumenko iki trijų taškų. Likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes, komandas skyrė jau tik vienas taškas, bet tuomet visi „Ulmo“ šansai iškovoti pergalę prasmego. Jie per likusį kėlinio laiką nesugebėjo pelnyti nė taško ir taip „Telia“ ekipa pasiekė sudėtingą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 59:56.

Saulius Banaitis („Telia“):
„Iššvaistėm pranašumą ir turėjom pakovot dėl pergalės, nes varžovai pamatė, kad mes labai laisvai varomės kamuolį. Ketvirtajame kėlinyje jie pradėjo spausti ir mes buvome nepasiruošę tam bei pasimetėm. Bet svarbu, kad laimėjom, nepasimetėm iki galo ir džiaugiamės pergale“.

Vilmista atkaklioje kovoje palaužė Ulmas (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 23:09 val.) „Bitdefender ‒ Altacom“ atkakliame susitikime palaužė „Ulmas“ (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Kesko Senukai“ po permainingos kovos palaužė „Telia“ ekipos pasipriešinimą (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:20 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ užtikrintai įveikė „Ulmą“ (2017 lapkričio 10 d., penktadienis, 16:58 val.)„RVG baldai“ be didesnio pasipriešinimo susitvarkė su „Ulmu“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Plastena“ su keturiais su puse žaidėjo įveikė „Ulmą“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 19:13 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ atsilaikė prieš „Ulmą“ (73:71) (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nugalėjo atkaklųjį „Ulmą“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)Puikus „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipos puolimas leido lengvai įveikti „Ulmą“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 20:50 val.)„Telia“ nepasipriešino svarbią pergalę iškovojusiems „ Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandai (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 21:03 val.)