A.S.K „Persvara“ & Orca.lt vs Compensa (89:52)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 balandžio 02 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„A.S.K „Persvara“ & Orca.lt“ sutriuškino „Compensa“ komandą.

2015 balandžio 02 d., Ketvirtadienis, 21:35 val., peržiūros: 1031

Balandžio 2 dieną, Šančių vidurinėje mokykloje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės dvi komandos – vietos „A.S.K „Persvara“ & Orca.lt“ ir svečiai „Compensa“. Šį susitikimą, be didesnio vargo, laimėjo šeimininkai, rezultatu 89:52 (21:17; 28:11; 18:11; 22:13;)

Rungtynės prasidėjo svečių spurtu 7:0. Šeimininkai sunkiai rinko taškus ir atrodė, kad „Compensa“ krepšininkai yra pranašesni už varžovus, tačiau sužaidus 5 minutes ir rezultatui esant 11:6 svečių naudai, šeimininkai pradėjo atkarpą 8:3 ir išlygino rezultatą 14:14. Likusį kėlinio laiką šiek tiek tiksliau užbaigė „A.S.K „Persvara“ & Orca.lt“ komanda ir turėjo 4 taškų pranašumą 21:17.

Antrajame kėlinyje nebeliko lygios kovos. Šeimininkai pradėjo kėlinį 9:2 ir vis labiau didino savąjį pranašumą. Per šį ketvirtį svečiai įmetė viso labo 11 taškų, kai tuo tarpu šeimininkai 28. Po 20 minučių žaidimo jau priekyje 21 taško skirtumu „A.S.K „Persvara“ & Orca.lt“ ekipa 49:28.

Po ilgosios pertraukos sugrįžusi šeimininkų komanda, sužaidus 6 minutes jau turėjo susikrovusi 26 taškų skirtumą. Per šį ketvirtį, kaip ir per antrąjį, svečiai pelnė vos 11 taškų. Iš jų 8 buvo pelnyti Martyno Siriūnaičio. Sužaidus 3 kėlinius rezultatu 67:39 priekyje „A.S.K „Persvara“ & Orca.lt“.

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas, per kurį, šeimininkai sugebėjo dar labiau padidinti savo pranašumą ir rungtynes užbaigti rezultatu 89:52.

A.S.K „Persvara“ & Orca.lt: Airidas Kurauskas – 37 tšk. (7 rezult. perd., 7 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Edgaras Šipila – 15 tšk. (12 atk. kam.), Ugnius Petrauskas – 13 tšk.

Compensa: Martynas Siriūnaitis – 22 tšk., Justas Medekšas – 11 tšk., Merūnas Visockis – 5 tšk.

Edgaras Šipila „A.S.K „Persvara“ & Orca.lt“ :

Tikėjomės sunkesnių varžybų, varžovai gal neįvertino šiek tiek. Iš pažiūros atrodo tikrai gana stipri komanda, bet gal per daug sekėsi tiesiog. Pradžioje tikėjausi išeit į ketvertą, bet kai pamačiau komandą, tai duok Dieve, į atkrintamas išeit.

„A.S.K. Persvara & Orca.lt“ be komplikacijų susitvarkė su BC „Liuksu“ (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)Įnirtingos kovos atomazgoje ‒ „A.S.K „Persvara“ & Orca.lt“ pergalė (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 00:56 val.)BC „Liuksas“ nepasinaudojo idealia galimybe išplėšti pergalę ir atidavė kelialapį į pusfinalį „Compensai“ (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Compensa“ po atkaklios kovos eliminavo „Kėglius“ (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 23:55 val.)Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės bronzą išvargo „Komanda X“ (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 16:51 val.)„Compensa“ iškovojo nelengvą pergalę prieš BC „Liuksą“ (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 20:15 val.)„Laipsniai“ gana nelengvai prasibrovė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)Po nerezultatyvios, bet atkaklios kovos sunkiu žingsniu finalą priėjo „Omega“ (2015 balandžio 27 d., pirmadienis, 23:18 val.)„Compensos“ penketukas neturėjo daug vargo su „Siesikais“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 22:03 val.)