Kėdainiai & Addeco vs SK „Neveronys“ (53:76)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2015 balandžio 19 d., Sekmadienis, 12:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

SK „Neveronys“ lengva ranka nuskynė bronzą

2015 balandžio 19 d., Sekmadienis, 14:16 val., peržiūros: 1547

Sekmadienį, balandžio 19 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALTreklamos“ pirmenybių Didžiosios taurės mažasis finalas, kuriame susitiko šeimininkų rolėje buvę SK „Neveronys“ ir svečiai „Kėdainiai & Addeco“. Jau nuo pat pradžios atsiplėšę aikštės šeimininkai tvirtai laikė iniciatyvą visų rungtynių metu, ko pasekoje gana nesunkiai pasiekė pergalę bei pasidabino bronzos medaliais. 53:76 (5:21, 16:12, 11:18, 21:25).

Jau pačioje susitikimo pradžioje užtikrintai žaidę SK „Neveronys“ neleido priešininkams pelnyti taškų šešias minutes, kai, tuo tarpu, patys surinko vienuolika. Kiek vėliau svečių puolimas kiek pagyvėjo ir jiems pavyko pelnyti pirmuosius taškus, tačiau tas nieko pernelyg nepakeitė, nes užtikrintai kėlinuką laimėję SK „Neveronių“ krepšininkai įgijo šešiolikos taškų pranašumą. 5:21.

Antrojo kėlinuko pradžioje kiek geriau atrodę „Kėdainiai & Addeco“ šiek tiek sušvelnino atsilikimą, tačiau ilgai sėkmingas svečių žaidimas nesitęsė ir netrukus spurtavę aikštės šeimininkai dar labiau atitrūko. Kiek vėliau abi ekipos taškus rinko gana vangiai, tačiau visus ledus pralaužė apsikeisdamos taikliais tolimais metimais ir taip vainikavo dviejų kėlinukų pabaigą. 21:33.

Po ilgosios pertraukos ir toliau pastebimai geriau rungtyniavę SK „Neveronys“ vis tolo nuo priešininkų, tačiau „Kėdainiai & Addeco“ nesileido triuškinami ir šiek tiek atsitiesę surengė kelis rezultatyviai pasibaigusius išpuolius. Vis tik, trečio kėlinuko pabaigoje dar vieną „sausą“ atkarpą sužaidę aikštės šeimininkų krepšininkai padidino skirtumą tarp komandų iki devyniolikos taškų. 32:51.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, tačiau nei viena komanda nusileisti nesiruošė. Jau nuo pat pradžių abi ekipos žaidė gana apylygiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau, jau kaip buvo įprasta, geriau žaidė SK „Neveronių“ krepšininkai, ko pasekoje jiems pavyko gana nesunkiai pasiekti pergalę bei pasidabinti Didžiosios taurės bronzos medaliais. 53:76.

Trenerių komentarus išvysite video reportaže.

Rungtynių MVP buvo išrinktas Giedrius Purauskas.

„Kėdainiai & Addeco“: Einoras Stankus – 16 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Domantas Tiškus – 9 tšk., Darius Mackus – 9 tšk.

SK „Neveronys“: Giedrius Purauskas – 23 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam., 10 išpr. praž.), Karolis Petkevičius – 17 tšk., Antanas Macys – 15 tšk. (14 atk. kam.)

SK „Neveronys“ tęsia pergalių seriją (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 00:33 val.)SK „Neveronys“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„Neveronys“ nesunkiai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 21:47 val.)SK „Neveronys“ ir toliau neklumpa (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:04 val.)SK „Neveronys“ įveikė „Darbiečius“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 18:31 val.)SK „Neveronys“ po nervingos kovos palaužė „Kauno SRC- 2“ ekipą. (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)„SK Neveronys“ ir toliau neranda sau lygių. (2014 lapkričio 22 d., šeštadienis, 18:43 val.)SK „Neveronys“ antrojoje rungtynių pusėje palaužė „Partizaną“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:56 val.)SK „Neveronys“ po atkaklios kovos palaužė „Akademiją“ (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)„SK Neveronys“ užtikrinta persvara įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 23:50 val.)