emobilus.lt & SK „Mattas“ vs Brentex Trailer (80:49)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 19 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer“

2016 vasario 19 d., Penktadienis, 22:28 val., peržiūros: 1517

Vasario 19 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygo „ALT reklamos“ pirmenybių Didžiosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai emobilus.lt & SK „Mattas“ priemė svečius „Brentex Trailer“. emobilus.lt & SK „Mattas“ buvo iškovoję šešiolika pergalių ir vieną kartą buvo pralaimėję. „Brentex Trailer“ sąskaitoje buvo keturios pergalės ir trylika pralaimėjimų.

Rungtynių pradžioje keturis taškus be atsako pelnė emobilus.lt & SK „Mattas“ (4:0). Netrukus pirmus taškus pelnė ir „Brentex Trailer“ (4:2). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Sužaidus dvi minutes keturių taškų persvarą turėjo šeimininkai (6:2). Dar po minutės komandas skyrė vienas taškas (8:7).Ketvirtą minutę minutę „Brentex Trailer“ puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję emobilus.lt & SK „Mattas“ pelnė 13 taškų be atsako (21:7). Devintą minutę, po ilgesnės pertraukos taškus pavyko pelnyti „Brentex Trailer“ (21:9). Kėlinio pabaigoje emobilus.lt & SK „Mattas“ išsaugojo 11 taškų pranašumą (24:13).

Antro kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė emobilus.lt & SK „Mattas“ (29:13). Antrą minutę pirmus taškus pelnė svečiai (29:16). Į tai šeimininkai atsakė šešiais taškais be atsako (35:16). Aštuntą minutę komandas skyrė 20 taškų (40:20). Po šešių iš eilės pelnytų taškų „Brentex Trailer“ sumažino varžovų persvarą iki 14 taškų (40:26). Visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidė emobilus.lt & SK „Mattas“, kuriem pavyko padidinti persvarą iki 20 taškų (46:26).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė 17 taškų (48:21). Trečią minutę svečių puolimas užstrigo, o emobilus.lt & SK „Mattas“ pamažu didino persvarą. Likus minutei su puse iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 24 taškai (31:55), o minutės pertraukėlės paprašė „Brentex Trailer“. Po jos dar du metimus pataikė šeimininkai (59:31). Baigiantis kėliniui taškus pavyko pelnyti „Brentex Trailer“ (59:33). Paskutinę minutę emobilus.lt & SK „Mattas“ persvara padidėjo iki 30 taškų (63:33).

Pirmomis ketvirto kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai. Sužaidus kiek daugiau nei dvi minutes komandas skyrė 31 taškas (67:36). Šeštą minutę penkis taškus be atsako pelnė emobilus.lt & SK „Mattas“, bet netrukus tuo pačiu atsakė ir „Brentex Trailer“ (72:41). Paskutinėmis rungtynių minutėmis komandos žaidė apylygiai, o emobilus.lt & SK „Mattas“ išlaikė 31 taško persvarą (80:49).

emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo septynioliktą pergalę, o „Brentex Trailer“ pralaimėjo keturioliktą kartą.

emobilus.lt & SK „Mattas“ komandos treneris A.Dervinskas paklaustas, ką darė gerai šiandien ir ką blogai, treneris atsakė: „Šiandien darėme blogai tai, kad atsipalaidavome. Penktadienio vakaras, žaidėme lengvai, paprastai, be jokių emocijų. Kitaip sakant, be jokios ugnelės. Labai norėjome visi namo :). Nesunkios rungtynėlės buvo, lengvai prasibėgti, paskutinės šiame etape. Lauksime dabar varžovų kitame etape ir atkrintamųjų.“

“Brentex Trailer“ treneris P.Užkurnys paklaustas, ko šiandien trūko komandai, atsakė: „Komandos. Varžovų labai gera komanda, tik vieną pralaimėjimą turi. Sunku prieš varžovų vidurio puolėją P. Lekečinską kažką padaryti. Visose vietose varžovai buvo už mus pranašesni, pas juos ir kamuolys gerai vaikšto. O mes ką, tiesiog mėgėjai. Bandome, bet nieko nesigauna. Pirmame kėlinyje dar kažkas gavosi tik.“

emobilus.lt & SK „Mattas“: Paulius Lekečinskas – 31 tšk. (14 atk. kam.), Eimantas Daunora – 18 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Povilas Balčiūnas – 15 tšk. (11 atk. kam.), Kęstutis Dimitrijevas – 12 tšk. (8 rezult. perd.)

Brentex Trailer: Tadas Vaitkevičius – 16 tšk., Vaidas Mazaronis – 11 tšk., Valius Fominas – 8 tšk. (6 išpr. praž.)

emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Brentex Trailer“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 20:53 val.)„Emobilus.lt & SK Mattas“ nesunkiai susitvarkė su BC „Straight“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 17:28 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Kauno Technikos Kolegiją“ (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:48 val.)BC „Straight“ nesunkiai nugalėjo „Brentex Trailer“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 21:46 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nusileido „Elektromontuotojams“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 00:20 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su „Sparta“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:37 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ po permainingos kovos palaužė „Buritus“ ekipą. (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:03 val.)Negausiai susirinkusi „Sparta“ nugalėjo „Brentex Trailer“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:21 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:58 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ varžovus sutriuškino tarsi per treniruotę (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:32 val.)