Celsis vs DNC Eoltas & ISL Santermita (93:97)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 01 d., Antradienis, 19:30 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Po atkaklios kovos „DNC Eoltas & ISL Santermita“ palaužė „Celsis“ 97:93

2015 gruodžio 01 d., Antradienis, 22:51 val., peržiūros: 1135

Gruosžio 1 dieną 19:30 įvyko Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybių, reguliariosios rungtynės (1 etapas), A pogrupis kur rezultatyvioje kovoje susigrūmė šeimininkai „Celsis“ ir svečiai „DNC Eoltas & ISL Santermita“

Rungtynes pradėjo A.Drulia taikliu dvitaškiu metimu tačiau I.Vanagas iškart smeigė tolima šūvį. Tada komandos keitėsi taikliais metimais ir po I. Krukonio dvitaškio rezultatas tapo (7:7). Komandos neketino nusileisti ir svaidė taiklius metimus, bet i galą kėlinio šeimininkai sustojo ir oponentai tuo pasinaudojo ir užbaigė kėlinuką turėdami persvarą (32:19)

Antrąjį ketvirtį vel pradėjo šeimininkai tačiau svečiai iškart atsakė tuo pačių. Toliau komandos nenusileido viena kitai ir metė taiklius metimus. Ir antrąjį kėlinuką užbaigė E.Sliežauskas tolimu metimu. Šeimininkai šį ketvirtį laimėjo (22:19) tačiau vis dar turėjo 10 taškų deficitą (51:41)

Po pirmų kėlinių atrodė, kad svečiai išsiveš pergakę lengvai tačiau šeimininkai nusprendė kitaip. Ir A.Drulia iačtškart pelnė 5 taškus. „Celsis“ toliau spaudė varžovus. Praėjus 2 minutėm prasidėjo minutę trūkes chaosas kai abi komandos tiesiog prarasdavo kamuolį.Tada komandos apsikeitė metimais ir 6 minutę vėl prasidėjo chaosas. Nepaisant chaoso šeimininkai puikiai sužaidė kėlinuka ir ji laimėjo (30:16) ir išsiveržė 4 taškais į priekį (71:67)

Lemiamam ketvirti svečiai kreipesi į savo lyderį E.Zaidelis kuris 4 kėlinį darė viską metė taikliai, kovojo del kamuolio ir atlikinėjo rezultatyvius perdavimus. Taigi su E. Zaideliu priešakį svečiai laimėjo atkarpą (16:5) šėimininkai bandė atsistiesti pelnė 5 taškus iš eilės tačiau E.Sliežauskas smeigė 2 tolimus šuvius ir vėl gražino 8 taškų persvarą. Ir „DNC Eoltas & ISL Santermita“ nepaleido pergalės iš rankų ir laimėjo (97:93) ir su 4 pergalėm bei 3 pralaimėjimais užima 6 vietą grupėje tuo taarpu „Celsis“ su 3 pergalėm ir 4 pralaimėjimais užima 7.

Celsis: Ignas Krukonis – 24 tšk. (7 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Žilvinas Balynas – 20 tšk., Gediminas Pečkaitis – 20 tšk. (5 perimt. kam.), Juozas Sindaras – 11 tšk., Audrius Drulia – 10 tšk.

DNC Eoltas & ISL Santermita: Edgaras Zaidelis – 32 tšk. (14 atk. kam., 10 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Ignas Vanagas – 17 tšk. (6 perimt. kam.), Arūnas Kalnutis – 16 tšk. (11 atk. kam.), Esmiraldas Sliežauskas – 16 tšk., Eimantas Judickas – 10 tšk.

„DNC Eoltas & ISL Santermita“ tritaškiais užmėtė „Dentist Team“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 23:32 val.)Penkiese žaide „DNC Eoltas & ISL Santermita“ neatsilaikė prieš „Hidraulinės sistemos“ (77:65) (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:40 val.)„Vieningas Kaunas“ tik po atkaklios kovos įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2016 vasario 26 d., penktadienis, 22:37 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 22:05 val.)„RVG Baldai“ patiesė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Rapala“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:19 val.)Pirmąją pergalę iškovojo „DNC Eoltas & ISL Santermita“ įveikdami artimiausią lentelės varžovą (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 23:15 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pamatus pergalei paklojo per pirmąjį kėlinį (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 00:41 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pirmoje dvikovos pusės išsprendė reikalus su „Karo Medicinos Tarnyba“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 19:09 val.)Ryterna įveikė DNC Eoltas & ISL Santermita (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 21:41 val.)