MEDVĖGALIS vs JKK "FORTŪNA" (85:79)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 14 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

"Medvėgalis" sunkiai įveikė JKK "Fortūną"

2013 balandžio 15 d., Pirmadienis, 12:40 val., peržiūros: 1991

Balandžio 14 dieną J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai „Medvėgalis“ priemė svečius JKK „Fortūną“. Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus pirmas 10 minučių rezultatas buvo lygus (18:18). Antrame kėlinyje truputi geriau rungtyniavo „Medvėgalis“. Baigiantis pirmai rungtynių pusei „Fortūna“ sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (36:33). Trečiame kėlinyje „Medvėgalio“ persvara buvo padidėjusi iki 10 taškų, bet baigiantis kėliniui „Medvėgalio“ persvara sumažėjo iki šešių (57:51). Ketvirto kėlinio pabaigoje „Fortūna“ pasivijo varžovus (70:70). Pratęsime geriau rungtyniavo „Medvėgalis“, kuris iškovojo pergalę rezultatu 85:79.

Rungtynių pradžioje keturis taškus pelnė „Medvėgalis“ (4:0). Penktą minutę „Fortūna“ sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (9:8). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (16:16). Per paskutines dvi ketvirčio minutes komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (18:18).

Sužaidus dvi antro kėlinio minutes „Fortūna“ turėjo vieno taško persvarą (19:20). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Medvėgalis“ (25:20). „Medvėgalis“ išlaikė keturių taškų persvarą iki septintos minutės (28:24). Septintą minutę „Fortūna“ pasivijo varžovus (28:28). Likus minutei su puse iki pirmos rungtynių pusės pabaigos komandas skyrė šeši taškai (36:30). Per likusį laiką „Fortūna“ sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (36:33).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes „Medvėgalio“ persvara padidėjo iki keturių taškų (39:35). Vėliau komandos žaidė lygiai. Įpusėjus trečiam ketvirčiui komandas vis dar skyrė keturi taškai (45:41). Septintą minutę „Medvėgalio“ persvara padidėjo iki devynių taškų (52:43). Sužaidus aštuonias minutes komandas skyrė 10 taškų (55:45). Kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Fortūna“, palikusi varžovams šešių taškų persvarą (57:51).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes „Fortūna“ sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (58:56). Baigiantis pirmai kėlinio pusei „Medvėgalio“ persvara padidėjo iki šešių taškų (65:59). Sužaidus aštuonias minutes „Medvėgalis“ turėjo penkių taškų persvarą (70:65). Kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Fortūna“. Sužaidus 40 minučių rezultatas buvo lygus (70:70).

Pratęsimo pradžioje baudos metimą pataikė Ž.Radzevičius, o netrukus T.Kepežinskas padidino „Fortūnos“ persvarą iki trijų taškų (70:73). Į tai „Medvėgalis“ atsakė aštuoniais be atsako pelnytais taškais (78:73). Ketvirtą minutę T. Kepežinsko tritaškis sumažino „Medvėgalio“ persvarą iki vieno taško (80:79). Pratęsimo pabaigą „Medvėgalis“ sužaidė užtikrintai ir iškovojo pergalę rezultatu 85:79.

Po rungtynių „Medvėgalio“ treneris K.Petrošius sakė: „Mes nesitikėjome lengvos pergalės. Pagal mūsų planus, jau turėtume patekti į didžiąją taurę. Toks ir buvo pagrindinis mūsų tikslas šioje taurėje.“ Paklaustas, ar komanda bandė nuvarginti varžovus dažnais ketimais ir greitu žaidimu, treneris atsakė: „Taip. Mūsų žaidimas buvo paremtas greitu puolimu. Pagrinde visi taškai buvo pelnyti greitame puolime.“ Paklaustas, ar pergalę lėmė sėkmė, treneris atsakė: „Varžovų komanda yra tikrai labai stipri. Po praeitų rungtynių maniau, kad bus lengvesnė pergalė, bet kaip sakoma, sekasi geriems. “

„Fortūnos“ treneris Ž.Radzevičius: „Šiandien žaidėme jau antras rungtynes. Pirmas žaidėme Jonavoje, o šios rungtynės buvo antros šiandien. Iš karto po pirmų rungtynių atvažiavome čia. Gale rungtynių pritrūko jėgų, dar buvo pratęsimas. Pritrūko, kad patemptų komandą kažkas. Tiesiog pritrūko jėgų ir tiek.“

"Medvėgalis": Edvinas Zaurys 21, Tomas Daujotis 17, Artūras Tamašauskas 16, Antanas Macys 12 (16 atk. kam.)

"Fortūna": Tomas Kepežinskas 37 (11 atk. kam.), Vidas Marcinauskas 12, Benas Steponavičius 10 (11 atk. kam.)

"Mevėgalis" įveikė "Vaišvydavą" (2013 gegužės 15 d., trečiadienis, 22:56 val.)"Medvėgalis" nesunkiai parklupdė "Gardėsį" (2013 gegužės 12 d., sekmadienis, 21:26 val.)"Medvėgalis" iškovojo trečią vietą "Sportturo" "Iššūkio" taurėje (2013 gegužės 20 d., pirmadienis, 22:18 val.)"ESS" užtikrintai nugalėjo "Medvėgalio" ekipą (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 23:52 val.)''Medvėgalis'' nušlavė ''Green Death'' (2013 balandžio 07 d., sekmadienis, 23:23 val.)Po atkaklios dvikovos į finalą žengė "Pavargau.lt" (2013 gegužės 19 d., sekmadienis, 22:25 val.)''Topo Centras - 2'' antroje rungtynių pusėje nušlavė JKK ''Fortūną'' (2013 gegužės 05 d., sekmadienis, 23:51 val.)JKK "Fortūna" išplėšė pergalę varžovams iš rankų (2013 balandžio 23 d., antradienis, 00:09 val.)JKK "Fortūna" rungtynių pabaigoje palaužė "Energijos sistemų servisą" (2013 balandžio 08 d., pirmadienis, 22:55 val.)