Šernai vs UNO (69:51)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 25 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Šernai“ užtikrintai nugalėjo „UNO“ ekipą

2016 kovo 25 d., Penktadienis, 21:43 val., peržiūros: 1169

Penktadienį Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko 30+ „Jabra“ pirmenybių pirmosios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Šernai“ (šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „UNO“. Primename, kad reguliareme sezone abi komandos pasidalino po pergalę.

Rungtynių dvikovą abi komandos pradėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 7:6). Didelių pastangų dėka „UNO“ ekipai pavyko susikrauti keturių taškų pranašumą (12:8). Likus žaisti apie tris minutes „Šernai“ sugebėjo suaktyvinti savo gynybą ir ne tik, kad panaikino skirtumą, bet ir susikrovė 8 taškų pranašumą – 22:14.

Antrajam kėlinukui prasidėjus toliau abi komandos demonstravo apyligį žaidimą (24:16). „Šernai“ įjungė aukštesnę pavarą ir padidino pranašumą iki dviženklio ( 27:16). Likus žaisti apie tris minutes šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir su kiekviena ataka didino atotrūkį, o svečiams niekaip nepavyko susitvarkyti su varžovų puolimu. Prieš ilgąją pertrauką „Šernai“ turėjo 17 taškų pranašumą – 33:16.

Po ilgosios pertraukos „Šernai“ toliau įrodinėjo, kad jie yra šiandien verti ir didino pranašumą ( 41:19). Vis dėlto, svečiai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir surengė atkarpą 5:0. Šeimininkai sugebėjo atsakyti į varžovų spurtą, tačiau svečiai toliau lipo „Šernams“ ant kulnų ir kėlinuko pabaigoje sušvelnino skirtumą iki 13 taškų – 49:36.

Lemiamame ketvirtyje „UNO“ toliau geriau atrodė puolime ir po taiklaus tritaškio metimo komandos skyrė 11 taškų. Toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova. Likus žaisti apie keturias minutes greitų atakų dėka šeimininkai atstatė 17 taškų pranašumą (63:46). Per likusį laiką „UNO“ ekipai nepavyko sukurti stebuklo ir panaikinti skirtumo. „Šernai“ iškovojo pergalę, rezultatu – 69:51.

Po laimėtų rungtynių „Šernų“ ekipos žaidėjai kalbėjo:“Džiaugiamės pergale. Sveikiname visus su Šv.Velykom.“

Šernai: Paulius Atkočiūnas – 24 tšk. (7 išpr. praž.), Egidijus Plenta – 18 tšk., Skirmantas Staniulis – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

UNO: Modestas Gailiūnas – 17 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Nedas Kundrotas – 13 tšk., Rolandas Tamošiūnas – 5 tšk. (10 atk. kam.)

„Šernai“ įtikinamai įveikė „Šilainius“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)„Korys“ įtikinamai atsirevanšavo „UNO“ komandai (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 23:48 val.)SK „Vertigo“ neturėjo didelio vargo su „UNO“ ekipa (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 01:34 val.)„Šernai“ kovoje dėl medalių eliminavo traumų išretintą „UNO“ komandą (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 23:30 val.)„Makroflex“ neturėjo vargo su „UNO“ krepšininkais (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 22:31 val.)Emocingose rungtynėse „Šernai“ nugalėjo „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 23:57 val.)SK „Vertigo“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „UNO“ ekipos ir šventė nesunkią pergalę. (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:22 val.)„Šilainiai“ atlaikė „Uno“ spurtą ir išsaugojo pergalę (2016 sausio 28 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)„Šernai“ buvo pranašesni rungtynėse prieš SK „Vertigo“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:21 val.)Negausiai į rungtynes besirinkę „Šernai“ palaužė „Korį“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:35 val.)