Naujokai vs Remza (79:41)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„Naujokai“ neturėjo vargo su „Remza“

2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 22:56 val., peržiūros: 1223

Lapkričio 30 dieną įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Naujokai" ir svečių teisėmis žaidusi "Remza" ekipa. Pirmajame kėlinyje pasinaudoje varžovų klaidomis šeimininkai išlaikė pirmaujančių pozicijas ir kėlinį laimėjo rezultatu 15:12. Antrajame kėlinyje komandos apsikeitė rezultatyviom atkarpom ir kėlinį baigė taikiai. (28:25). Trečiajame kėlinyje įvyko rungtynių lužis, "Naujokai" laimėjo kėlinį 15 taškų skirtumu. (53:35) Ketvirtajame kėlinyje įvyko visisškas "Remza" ekipos susidorojimas. Galutinis rungtynių rezultatas 79:41 lėmė triuškinamą "Naujokų" pergalę.

Pirmasis kėlinys vyko gana nerezultatyviai, beveik neklydę šeimininkai 1-2 taškais visada buvo priekyje.Taip pat "Remza" šiame kėlinyje žymiai nusileido kovoje dėl kamuolių 12:4. Likus žaisti 3 minutes rezultatas tapo lygus, visgi per likusį laiką "Naujokai" laimėjo atkarpą 5:2 ir prieš antrąjį kėlinį galėjo džiaugtis 3 taškų persvara. (15:12)

Antrajame kėlinyje "Remza" stengėsi remtis tritaškiais metimais, iš mestų 10 tritaškių nei vienas nebuvo taiklus, tačiau oponentai taiklumu taip pat nestebino.Susitvarkę kovą po krepšiais "Remza" galėjo kaip lygus su lygiais kovoti su varžovais. Vienu metu "Remza" persvėrė rezultatą, tačiau "Naujokai" sužaidė atkarpą 8:0. Paskutine rezultatyvia ataka svečiai kiek sumažino atsilikimą ir po antrojo kėlinio skirtumas nepakito. (28:25)

Į trečiajį kėlinį komandos išėjo visiškai skirtingomis nuotaikomis, o tai atsilėpė ir rezultatui, jau po trijų minučių žaidimo skirtumas išaugo iki dviženklio. Nors šiame kėlinyje ir pataikė "Remza" du tritaškius, tačiau galėjo pridėti tiek pat dvitaškių, o to pasekoje komanda pelnė tik 10 taškų per kėlinį. Tiesiog ant sparnų rengę atakas "Naujokai" buvo nesustabdomi, per kėlinį pelnė 25 taškus ir po trijų kėlinių pirmavo rezultatu 53:35.

Ketvirtajame kėlinyje niekas nepasikeitė, "Naujokai" ir toliau dominavo, o "Remza" laukė galutinio švilpuko. Neapsieita buvo be techninių pražangų, tačiau žaidimo tai neįtakojo. "Remza" šiame kėlinyje iš žaidimo pelnė tik 2 taškus, visus likusius susirinko nuo baudų metimų linijos. Galutinis rungtynių rezultatas 79:41.

Statistiniai faktai nulėmę "Naujokų" dominavima antroje rungtynių pusėje :

1. Žymiai laimėta kova dėl atšokusių kamuolių. Antroje rungtynių dalyje šeimininkai laimėjo rezultatu 28:16.

2. Pagerintas taiklumas iš dviejų taškų zonos. Pirmojoje dalyje "Naujokai" dvitaškius metė 44% taiklumu, antrojoje dalyje 74%

3. "Remza" per paskutinius du kėlinius įmetė tik 3 dvitaškius.

Po rungtynių "Naujokų" treneris L.Malinauskas sakė: Turėjome kiek silpnesnius varžovus, pagaliau komanda turėjo sportinio pykčio, ko pritrūkdavo. Tikimės gerinti žaidimą ir kilti grupėje.

Naujokai: Edvinas Povilaitis – 14 tšk., Žygimantas Gulbinas – 11 tšk., Tomas Čepkauskas – 11 tšk.

Remza: Vainius Goštautas – 13 tšk. (7 išpr. praž.), Darius Dzimidavičius – 11 tšk., Linas Dzimidavičius – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2014 lapkričio 30 d., 21:42 val.
-12 jus ka juokaujat?:D kaip tai imanoma?
„Akademija“ neturėjo vargo su „Naujokais“. (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 14:36 val.)„BK Centre“ neturėjo vargo su „Naujokais“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Lituanica“ neturėjo vargo su „Naujokų“ ekipa. (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 21:51 val.)„Naujokai“ nesunkiai susitvarkė su „Sportija“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 02:15 val.)„Lituanica“ nepasigailėjo „Remza“ ekipos. (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:14 val.)„Naujokai“ po pratęsimo palaužė „Olympic“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 20:27 val.)„Nepyk“ nesunkiai palaužė „Remzos“ ekipą (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:52 val.)„Naujokai“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Olimpyc“ krepšininkus (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 00:10 val.)„Naujokai“ šventė pergalę, tačiau į aštunfinalį žengė „Green Death“ (2015 vasario 24 d., antradienis, 00:03 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Naujokai“ turėjo pripažinti „Green Death“ pranašumą (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 22:23 val.)