Dumblas vs Grizliai (79:85)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 13 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Grizliai rungtynių pabaigoje palaužė Dumblas ekipą

2015 gruodžio 13 d., Sekmadienis, 18:10 val., peržiūros: 1192

Gruodžio 13 dieną C lygos „ALT reklama“ pirmenybėse susitiko šeimininkų rolėje buvusi „Dumblas“ ekipa prieš svečius „Grizliai“. Abi ekipos buvo nusiteikusios rimtai kovai ir nei viena neketino nusileisti.

Pirmajame kėlinuke pirmieji taškų kraitį atidarė šeimininkai po aštraus T.Buloto prasiveržimo. Svečiai greitai į tai atsakė irgi rezultatyviomis atakomis ir sužaidus 5 minutes rezultatas (15-14) pirmavo šeimininkai. Likusi kėlinuko dalis buvo ne ką labiau atkakli ir tai matėsi švieslentėje po pirmųjų 10 minučių (23:24).

Antrajame kėlinuke šeimininkai pradėjo atakuoti daugiau iš tolimos distancijos, šiame kėlinyje net 3 tritaškius metimus įsūdė T.Bulotas ir vedė ekipą į priekį, tačiau svečių komandoje nesustabdomas buvo M.Valatis kuris pirmąsias kėlinio minutes vienintelis rinko taškus savo ekipai. Po dviejų kėlinukų šeimininkai turėjo persvarą prieš varžovus (45:38).

Po ilgosios pertraukos abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir tuomet svečiai surengė spurtą (0:7) ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų. Baigiantis kėliniui „Griziai“ sugebėjo visiškai išlyginti rezultatą (58:58).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo nuo nulio ir abi ekipos turėjo vienodus šansus iškovoti šiandien pergalę. Pirmoje kėlinio dalyje dominavo gynybinis krepšinis, tiesiog abiem ekipos sunkiai sekėsi rinktis taškus. Likus žaisti 4 minutes atrodė, jog įvyko rungtynių lūžis kuomet „Dumblas“ ekipos narys T.Pukelevičius smeigė tritaškį greitoje atakoje ir negana to svečių ekipos žaidėjai nesuvaldė savo emocijų ir gavo technikinę pražangą. Komandas skyrė 4 taškai (67:62). Vis dėlto „Grizliai“ neketino pasiduoti ir kovojo toliau. Jiems pavyko paspausti varžovus ir perimti kelis kamuolius, negana to M.Valaitis pradėjo savo asmenini šou ir smeigė 4 tritaškius, kurie leido svečiams atsidurti priekyje (70:74). „Dumblas“ paskutine minute bandė išsigelbėti bauduodami varžovus, tačiau M.Valatkevičiaus ranka prie baudų linijos nedrebėjo ir aidint finaliniai sirenai „Grizliai“ šventė pergalę rezultatu (79:85).

Po rungtynių „Dumblas“ treneris paklaustas, kas atsitiko, jog tarsi turėjote iniciatyvą savo rankose ir paleidote pergalę, pasimetėte varžovams paspaudus.

Pas varžovus nebuvo nebuvo ten toks ir spaudimas, tiesiog mūsų įžaidėjas susižeidė ranką ir likome be savo pagrindinio įžaidėjo, o visų antrą tai priešininkų žaidėjas M.Valatis pateikė puikius tolimus metimus ir mūsų gynėjai nesugebėjo apsiginti. Revanšą laimėsime.

Laimėtojų ekipos „Grizliai“ atstovas paklaustas kaip pasisekė gale laimėti varžybas?

Sustrategavome gynyboje, suradome žmones, kurie gali apsiginti gerai vienas prieš vieną, to pasėkoje pasisekė puolime. O šiaip meistriškumas lėmė pergalę.

Galima teigti, jog M.Valaitis šiandien laimėjo rungtynes?

Ne, negalima, komanda laimėjo gynybos pastangomis. Valaitis yra tik komandos dalis.

Dumblas (S): Tomas Pukelevičius – 25 tšk., Lukas Steikūnas – 16 tšk., Tadas Bulotas – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Didžiulis – 12 tšk.

Grizliai: Martynas Valaitis – 44 tšk. (13 atk. kam.), Mantas Valatkevičius – 11 tšk., Tadas Navickas – 10 tšk.

„Grizliai“ rungtynių pabaigoje palaužė „ICE“ ekipą (2016 vasario 05 d., penktadienis, 00:14 val.)„Dumblas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „VU KHF“ komandą (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 16:43 val.)„BuyPCgames.eu“ komanda paskutiniame ketvirtyje palaužė „Dumblas“ ekipą (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 18:54 val.)Advokatų kontora „Konsus“ krepšininkai tik rungtynių pabaigoje įveikė „Grizlius“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Dumblas“ pabaigoje neatsilaikė prieš Advokatų kontorą „Konsus“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 17:43 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs „Dumblas“ sezoną pradėjo pergale (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 19:05 val.)KK „Kauno partizanai“ po pratęsimo palaužė „Dumblą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2016 balandžio 04 d., pirmadienis, 11:15 val.)Mirtini pingvinai paskendo Dumblas komandoje. (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 17:47 val.)Blankiai puolę „Grizliai“ turėjo pripažinti „Ice“ pranašumą (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 22:09 val.)Grupės lyderių rungtynėse ‒ SK „Neveronių“ pergalė (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 00:03 val.)