A.S.K. „Persvara“ – 2 vs Kolpingo kolegija (68:104)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 13 d., Antradienis, 21:15 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„Kolpingo kolegija“ neturėjo vargo žaisdami prieš „A.S.K. „Persvara“ – 2“

2015 sausio 13 d., Antradienis, 23:51 val., peržiūros: 1322

Sausio 13 dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų " A.S.K. „Persvara“ – 2" ir svečių "Kolpingo kolegija". Prieš šį susitikimą šeimininkai savo sąskaitoje turėjo 2 pergales ir 10 pralaimėjimų, o svečiai 5 pergales ir 7 pralaimėjimus.

Rungtynės prasidėjo atkakliai ir kovingai. Abi ekipos sėkmingai rinko taškus iš visų pozicijų, bet antroje ketvirčio pusėje, svečiai subalansavo gynybą ir surengė atkarpą 10:0, taip išsiverždami į priekį rezultatu 21:13. Prieš kėlinio galą abi ekipos dar spėjo apsikeisti keliomis sėkmingomis atakomis, o po jų rezultatas tapo 17:26, "Kolpingo kolegijos" naudai.

Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo "A.S.K. „Persvara“ – 2". Jie ženkliai mažino deficitą ir vienu metu, Marius Mitkus įmetęs tritaškį metimą sumažino atsilikimą iki 2 taškų. Bet tai buvo arčiausiai, kiek šeimininkai prisivijo varžovus. Atsibudusi "Kolpingo kolegija" kaip ir pirmajame kėlinyje surengė 10:0 spurtą ir atsiplėšė 12 taškų skirtumu (38:26). Svečiai likusiame antrajame ketvirtyje nemažino apsukų ir prieš ilgąją pertrauką padidino savo pranašumą iki rekordinio šio vakaro rungtynėse – 17 (52:35).

Trečiajame ketvirtyje svečiai kiek atsipalaidavo ir viso kėlinio metu komandos žaidė apylygiai, be didesnių spurtų.Vis tik "Kolpingo kolegija" sugebėjo laimėti ir šį ketvirtį rezultatu 19:22.

Galutinį tašką svečiai padėjo ketvirtajame kėlinyje. Kėlinio viduryje surengę spurtą 12:0 atitrūko jau 32 taškų skirtumu ir jokių šansų išsikapstyti šiose rungtynėse savo varžovams nepaliko. Galutinis rungtynių rezultatas 104:68, "Kolpingo kolegijos" naudai.

"Kolpingo kolegijos" žaidžiantysis treneris apie šiandienos rungtynės turėjo tvirtą ir aiškią nuomonę: "Patraukėm ant greitų atakų ir padarėme mažai klaidų".

A.S.K. „Persvara“ – 2: Domantas Sprindys – 18 tšk., Edgaras Bartusevičius – 14 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Adomas Ratkevičius – 13 tšk. (12 atk. kam.), Vilius Narbutas – 11 tšk.

Kolpingo kolegija : Tomas Vaškevičius – 33 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Vaidas Česnauskis – 24 tšk. (13 atk. kam., 5 rezult. perd.), Vilius Šiupinys – 15 tšk., Aldas Daubaras – 13 tšk. (6 rezult. perd.), Simas Pakeltis – 12 tšk.

„Kolpingo kolegija“ nepasigailėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 ekipos (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:33 val.)„Komanda X“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:12 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „A.S.K. „Persvara“ – 2“ ekipos (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:55 val.) „Kulautuva“ svečiuose įveikė „A.S.K. „Persvara“ – 2“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 01:20 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 20:47 val.)BC „Gazuotas pienas“ gan lengvai nugalėjo A.S.K „Persvara ‒ 2“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 13:45 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:37 val.)„Kolpingo Kolegija“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kulautuva“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)„Kulautuva“ antroje rungtynių pusėje įveikė A.S.K. „Persvarą“ – 2 (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)Darniai rungtyniavusi „Kolpingo Kolegija“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Abstinentus“ (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 20:45 val.)