KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs BALDAI JUMS (66:49)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 12 d., Antradienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Kauno Technikos Kolegija" iškovojo užtikrintą pergalę

2013 kovo 12 d., Antradienis, 23:06 val., peržiūros: 1413

Antradienį, Kovo 12 dieną, Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, tarp dviejų „Iššūkio“ taurės N pogrupio komandų: „Kauno Technikos Kolegijos“ (šeimininkai) ir „Baldų Jums“ (svečiai) ekipų. Šeimininkai šiose rungtynėse atrodė stipresni ir nors darė daug klaidų, sugebėjo iškovoti užtikrintą pergalę. Rungtynių rezultatas – 66:49 (17:9, 15:13, 15:12, 19:15).

Pirmą kėlinį šeimininkai iš karto pradėjo geru žaidimu. Jie laimėjo atkarpą 13:1 ir gerokai atitolo nuo savo varžovų. Tačiau svečiai nenuleido rankų ir pelnę penkis taškus iš eilės sumažino skirtumą. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė tiksliomis atakomis, tačiau persvarą savo pusėje išlaikė šeimininkai. Rezultatas po kėlinio – 17:9.

Antrajame ketvirtyje vyko kur kas atkaklesnė kova. Svečius į priekį traukė tris tolimus metimus pataikęs S. Banatis. Šeimininkų komandoje du tritaškius pataikė D.Podžiūnas. Nors svečiai ir buvo sumažinę skirtumą, tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkai sugebėjo jį dar labiau padidinti. Rezultatas po dviejų kėlinių – 32:22.

Trečiajame kėlinuke lygiai taip pat, kaip ir antrajame kova vyko taškas į tašką. Tačiau šeimininkai kėlinio pabaigą vėl sužaidė geriau, jie pelnė šešis taškus be atsako ir dar labiau padinio savo pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinių – 47:34.

Ketvirto kėlinio pradžia nusprendė šių rungtynių baigtį. Šeimininkai spurtavo 7:2 ir įgijo jau dvidešimties taškų pranašumą, kuris leido rungtynes užbaigti ramiai ir užtikrintai. Rezultatas po keturių kėlinių – 66:49.

Šeimininkų komandos kapitonas M.Dirgėla sakė: „Tokių rungtynių ir tikėjomės. Žinojome, kad iškovosime pergalę. Aišku, rungtynės nebuvo gražios, mes daug klydome, varžovai taip pat. Pirmoje pusėje labai prastai kovoje dėl kamuolių. Turbūt šį sezoną buvo mūsų prasčiausios varžybos. Ši pergalė mums nelėmė, mes užėmėme pirmąją vietą grupėje. Atkrintamosiose sieksime kovoti iki galo.“

Šeimininkus į pergalę vedė Mindaugas Dirgėla pelnęs 13 taškų, Donatas Podžiūnas ir Vytautas Dirgėla pridėjo po 11 taškų.

Svečių komandoje geriausiai pasirodė Saulius Banaitis ir Artūras Jankevičius pelnę po 15 taškų, Žilvinas Lembutis pridėjo 10 taškų.

"Kauno Technikos Kolegija" šventė daugiau nei užtikrintą pergalę (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 19:29 val.)"Kauno technikos kolegija" be vargo iškovojo pergalę (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 19:36 val.)"Kauno Technikos Kolegija" išbarstė persvarą ir pralaimėjo (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 02:19 val.)"Kauno Technikos Kolegija" pusfinalį pradėjo pergale (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 09:22 val.)"Galera" iškovojo sunkią pergalę (2012 lapkričio 12 d., pirmadienis, 20:08 val.)"Kauno Technikos Kolegija" įtikinamai įveikė "Ragus" (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 19:15 val.)"Kauno technikos kolegija" žengia toliau (2013 balandžio 08 d., pirmadienis, 19:01 val.)"Kauno technikos kolegija" įveikė "Baldus jums" (2013 sausio 28 d., pirmadienis, 19:51 val.)"Kauno Technikos Kolegija" neturėjo vargo su BC"Ambi" (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 19:59 val.)"Kauno technikos kolegija" su kaupu atsirevanšavo "BC Straight" (2013 vasario 19 d., antradienis, 22:03 val.)