Hidraulinės sistemos vs BC „BOOM“ (76:57)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 lapkričio 27 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

BC „BOOM“ patyrė pirmąją nesėkmę, nusileisdami „Hidraulinėms sistemoms“

2015 lapkričio 27 d., Penktadienis, 22:31 val., peržiūros: 1326

Penktadienį, lapkričio 27 dieną, A.Sabonio krepšinio centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių antrojo etapo pirmosios rungtynės, tarp „Hidraulinių sistemų“ (šeimininkai) ir BC „BOOM“ (svečiai). Šeimininkai į antrąjį etapą atsinešė keturias pergales ir du pralaimėjimus (4-2), tuo tarpu BC „BOOM“ iki šio susitikimo dar nebuvo patyrę pralaimėjimo kartėlio (6-0).

Pirmasis kėlinukas labai sėkmingai prasidėjo „Hidraulinėms sistemoms“. Septintąją minutę po I. Krukonio tolimo metimo šeimininkų persvara jau buvo dviženklė 15:3. Kėlinuko pabaigoje truputį sėkmingiau sužaidė BC „BOOM“ ekipa ir sušvelnino rezultatą iki 19:10.

Antrajame kėlinyje dar labiau išryškėjo „Hidraulinių sistemų“ pranašumas – devynioliktą rungtynių minutę pervsara pasiekė dvidešimt taškų 37:17. Kėlinuko pabaigą ir vėl geriau sužaidė svečiai ir po tolimo O. Stropaus metimo paskutinę kėlinuko sekundę sumažino skirtumą iki 40:26.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo penkiais iš eilės „Hidraulinių sistemų“ taškais ir padidinta persvara 45:26. Tačiau tada vaizdas rungtynėse pakrypo kita linkme – vis drąsiau ir energingiau pradėję žaisti BC „BOOM“ krepšininkai sugebėjo prisivyti priešininkus ir pabaigti trečiąjį kėlinuką turėdami vos penkių taškų deficitą 52:47.

Visgi, ketvirtajame kėlinuke vėl viskas stojo į savo vietas – „Hidraulinės sistemos“ nuo pat kėlinuko pradžios perėmė iniciatyvą ir nutolo, laimėdami pirmųjų penkių minučių atkarpą 16:4. Kėlinuko pabaigoje šeimininkai dar labiau įtvirtino savo persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 76:57.

„Treneri, pirmus du kėlinius sunkiai sekėsi užpulti, pralaiminėjote netgi 20 taškų skirtumu, visgi trečiajame kėlinuke beveik prisivijote varžovus, tačiau ketvirtajame kėlinuke vėl leidote priešininkams nutolti dviženkliu tašku skirtumu. Kodėl komandos žaidimas taip bangavo?“ BC „BOOM“ treneris L.Gudaitis: „tą atkarpą, kur gerą sužaidėm, iš tikrųjų, žaidėjai tikrai vykdė nurodymus, drausmingai žaidėme puolime, atidavėme jėgas gynyboje ir pavyko atlošti tą atkarpą, bet po to žaidėjai, vėlgi, neišlaikė tos žaidimo kontrolės, pradėjo šiek tiek pavienui žaisti, tarsi, gal kažkas norėjo perlaužti tą rungtynių rezultatą, ir taip gavosi, kad iš to didelio noro išėjo priešingas rezultatas, varžovai pasinaudojo individualiom klaidom, greitai užpuolė, vėl pabėgo ir jau tada nebesugebėjome suvaldyti situacijos“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Hidraulinės sistemos (S): Tadas Vasiliauskas – 26 tšk. (17 atk. kam., 8 išpr. praž.), Tomas Gudaitis – 12 tšk., Saulius Klimkevičius – 11 tšk., Vytis Šalčius – 10 tšk.

BC „BOOM“ (S): Audrius Jakštonis – 15 tšk. (13 atk. kam.), Justinas Merkys – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Adewole Waheed Lawal – 7 tšk.

„Baltic Transline“ parklupdė „Hidraulines sistemas“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 17:25 val.)BC „BOOM“ gana nesunkiai įveikė „Batic Transline“ komandą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 17:58 val.)Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinukas nutiesė „Hidraulinėms sistemoms“ kelią į ketvirfinalį (2016 kovo 18 d., penktadienis, 21:59 val.)BC „BOOM“ po nesunkios kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą. (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 16:46 val.)„R2P ‒ Sport S/M“ po permainingo ketvirto kėlinio privertė pasiduoti „Hidraulinių sistemų“ ekipą. (2016 vasario 05 d., penktadienis, 22:17 val.)BC „BOOM“ be didesnio vargo susitvarkė su KK „Kauno partizanais“ (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)BC „BOOM“ pirmąjį etapą baigė be pralaimėjimų (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 20:03 val.)BC „BOOM“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Kėdainių“ ekipa. (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 21:06 val.)BC „BOOM“ aštuntfinalį pradėjo pergale prieš BC „Gazuotą pieną“ (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 07:53 val.)BC „BOOM“ įnirtingoje kovoje palaužė BC „Straight“ (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 18:47 val.)