Advokatų kontora „Konsus“ vs Akademija (78:71)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 vasario 11 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Advokatų kontora „Konsus“ po atkaklios kovos įveikė „Akademijos“ ekipą

2019 vasario 11 d., Pirmadienis, 21:46 val., peržiūros: 766

Pirmadienį, vasario 11 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „B“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Advokatų kontora „Konsus“ bei svečių „Akademija“. Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečiai, kurie įgijo dviženklį pranašumą, tačiau jau po antrojo ketvirčio tarp komandų įsivyravo lygybė. Rungtynių nugalėtojas nebuvo aiškus iki pat paskutinių akimirkų ir šįkart sėkmė nusišypsojo „Advokatų kontora „Konsus“ komandai.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri nesusidūrė su didesniais sunkumais puolime ir demonstravo geležinę gynybą. Netrukus skirtumas tarp komandų išaugo iki dviženklio. Per likusį kėlinio laiką „Konsus“ kiek atgaivino savo puolimą ir sumažino šiek tiek atsilikimą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 14:22. Antrojo kėlinuko pradžioje komandos ir toliau keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nekito. Visgi, ketvirčiui einant į pabaigą, aikštelės šeimininkai surengė neblogą bei pavijo savo varžovus, o galiausiai ir persvėrė rezultatą. Visgi, ketvirčio pabaigoje svečiai išlygino rezultatą, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 37:37.

Trečiojo kėlinio metu komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir tuo pačiu pirmaujanti komanda taip pat keitėsi kelis sykius. Kėlinio viduryje, „Akademija“ per vieną minutę pelnė aštuonis taškus be atsako ir įgijo penkių taškų pranašumą. Vis tik, tuomet pusantros minutės atkarpą „Konsus“ laimėjo 9:0 ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai. Per likusį kėlinio laiką svečiai sumažino savo atsilikimą iki minimumo, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 55:54. Lemiamo ketvirčio metu komandos ir toliau žaidė taškas į tašką, keitėsi sėkmingais išpuoliais ir nei vienai iš jų nepavyko suregzti kiek sėkmingesnės atkarpos. Likus žaisti tris su puse minutės, „Konsus“ turėjo keturių taškų pranašumą. Gana greitai „Akademija“ išlygino rezultatą, tačiau tuomet šešis taškus be atsako pelnė aikštelės šeimininkai ir įgijo gan solidų pranašumą, atsižvelgus į rungtynių eigą ir likusį laiką. Likus žaisti 40-čiai sekundžių, svečiai braukė savo atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau kitoje aikštelės pusėje P.Mitkus smeigė taiklų tolimą metimą ir uždarė rungtynes. Galutinis rungtynių rezultatas 78:71.

Advokatų kontora „Konsus“ po gražios dvikovos įveikė KM „Žalgiris“ (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 21:41 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė KM „Žalgirį“ ekipą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:24 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nelengvai įveikė „ICE“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:39 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „GZP“ ekipą (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 21:47 val.)Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „MRU VSA“ (71:60) (2019 sausio 22 d., antradienis, 22:14 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo pergalę prieš „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 15:26 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ įtikinamai įveikė „Akademijos“ ekipą (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo triuškinančią pergalę (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 21:17 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ išplėšė pergalę iš „ICE“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 20:14 val.)Po atkaklios kovos Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:02 val.)