Legama vs Kauno švara (72:84)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 16 d., Šeštadienis, 18:00 val. @ Aleksandro Puškino gimnazija, Pagrindinio ugdymo skyrius, V. Krėvės g. 50, Kaunas, LT-50406

„Kauno švara“ įrodė savo pranašumą rungtynėse prieš „Legamą“

2016 sausio 16 d., Šeštadienis, 20:28 val., peržiūros: 1122

Šeštadienį, Aleksandro Puškino gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko viršutinėje E pogrupio dalyje esančios komandos – namuose žaidusi „Legama“ ir svečiai „Kauno švaros“ komanda. Iki šių varžybų aikštelės šeimininkai buvo iškovoję septynias pergales (7-3), „Kauno švaros“ sąskaitoje buvo dvejomis pergalėmis daugiau (9-3).

Pirmojo kėlinuko pradžioje puikią atkarpą sužaidė svečių žaidėjas A.Olberkis, pelnęs devynis taškus iš komandos įmestų dvylikos ir įpusėjus ketvirčiui leidęs savo komandai pirmauti 7:12. Ir toliau „Kauno švara“ didino savo turimą persvarą ir kėlinuką pabaigė jau turėdama dviženklį pranašumą 13:23.

Antrajame ketvirtyje „Legama“ pagaliau įsibegėjo ir įpusėjus ketvirčiui po M. Valaičio dvitaškio metimo prisivijo varžovus iki 26:33. Tada 0:8 atkarpą laimėjo „Kauno švara“, atitolusi penkiolikos tašku pranašumu 26:41. Visgi, tokia pačia atkarpa kėlinuko pabaigoje atsakė šeimininkai, sumažinę pranašumą iki 34:41.

Trečiojo kėlinuko pradžioje fantastiškai sužaidė „Legamos“ krepšininkai, kurie laimėjo penkių minučių atkarpą 18:5 ir įsiveržė į priekį 52:46. Trapų kelių taškų pranašumą šeimininkams pavyko išlaikyti iki kėlinuko pabaigos ir pirmauti 59:54.

Visgi, ketvirto kėlinuko pradžioje „Kauno švara“ laimėjo atkarpėlę 0:9 ir įsiveržė į priekį 59:63. Įsiveržę į priekį svečiai nepaleido iniciatyvos iki pat rungtynių pabaigos ir iškovojo dešimtąją pergalę turnyre, nugalėdami „Legamą“ 72:84.

„Kauno švaros“ komandos treneris K.Bytautas taip įvertino rungtynes: „labai chaotiškos rungtynės, teisėjai galėjo suvaldyti tas rungtynes, nebūtų tokio chaoso. Pas juos nebuvo poros pagrindinių žaidėjų ir, manau, mes buvome stipresni“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Legama: Martynas Valaitis – 24 tšk. (5 perimt. kam.), Julius Okunevičius – 16 tšk. (17 atk. kam.), Marius Širvaitis – 14 tšk., Tadas Navickas – 10 tšk.

Kauno švara: Andrius Olberkis – 17 tšk., Leonardas Ivanovas – 15 tšk. (12 atk. kam.), Vygantas Metelica – 14 tšk. (12 atk. kam., 11 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Martynas Senkus – 11 tšk., Mykolas Brusokas – 10 tšk.

„Kauno švara“ rungtynių pabaigoje įveikė „Ryterną“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:17 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Legamą“ (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 19:46 val.)„Kauno švara“ sungtynių pabaigoje palaužė „Callcredit“ (2016 vasario 23 d., antradienis, 22:45 val.)„Kauno Švara“ turėjo vargo su kovingai nusiteikusia „Enerstena“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:43 val.)„Elmova“ nepasipriešino „Legamai“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:18 val.)„Kauno švara“ be vargo įveikė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 21:57 val.)Pražangų kupinose rungtynėse stipresni buvo „Legamos“ krepšininkai (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 20:58 val.)„Kauno švara“ tvirtai žengė į ketvirtfinalį (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)Kauno švara neapgynė savo tvirtovės nuo Kauno oro uostas & KAMS (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:55 val.)„Kauno Švara“ privertė „Kautrą & Mesodermą ‒ DB“ praryti karčią piliulę (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:23 val.)