Abstinentai vs BC „Liuksas“ (75:73)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 14 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Abstinentai“ tik po atkaklios kovos palaužė BC „Liuksas“ ekipą.

2014 lapkričio 14 d., Penktadienis, 22:24 val., peržiūros: 1312

Penktadienį, lapkričio 14 dieną, Kauno technikos kolegijoje įvyko "C" lygos pirmenybių rungtynės tarp namų sąlygomis žaidusių "Abstinentų" ir svečių BC "Liuksas" ekipos. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (23:13). Antrame kėlinyje "Abstinentai" toliau diktavo sąlygas rungtynėse ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (45:34). Trečią kėlinį komandos sužaidė apylygiai ir skirtumas tarp komandų išliko nelabai pakitęs – (62:50). Ketvirtame kėlinyje BC "Liuksas" ekipą sukilo į lemiamą šturmą, sumažino skirtumą iki 2 taškų, bet grubi klaida rungtynių gale pražudė svečių komandą pakovoto dėl pergalės. Rungtynės baigėsi rezultatu – (75:73).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Abstinentų" pelnytais 7 taškais iš eilės. Veliau pavyko ir BC "Liuksas" ekipai pelnyti taškus ir sužaidus 3 minutes rezultatas buvo – (7:2). Sužaidus dar 3 minutes komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (14:7). Antroje kėlinio pusėje abi komandos žaidimo tempą sumažino, šeimininkai laimėjo atkarpą – (9:6) ir po pirmo kėlinio komandas skyrė jau 10 taškų – (23:13).

Antrasis kėlinys BC "Liuksas" laimėta atkarpa – (6:9), kuri leido sumažinti skirtumą iki 7 taškų. Sužaidus dar apie 3 minutes šeimininkams pavyko sužaisti puikią atkarpą, kuri leido vėl atitrūkti nuo svečių iki 12 taškų – (40:28). Kėliniui baiginėjantis svečiams pavyko sumažinti skirtumą vienu tašku ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 11 taškų – (45:34).

Trečią kėlinį geriau pradėjo "Abstinentai", kurie sugebėjo per pirmas 5 minutes laimėti atkarpą -(11:3) ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki didžiausio rungtynėse – (56:37). Antroje kėlinio dalyje svečiams pavyko susikaupti, surengti spurtą ir po trijų kėlinių komandas skyrė tik 12 taškų – (62:50).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo šeimininkai, laimėdami poros minučių atkarpą – (6:3). Vėliau sekė BC "Liuksas" komandos laimėta atkarpa – (2:13) ir skirtumas tarp komandų aptirpo iki 4 taškų – (70:66). Paskutinėmis minutėmis užvirė nuožmi kova, svečiai ėmė kvėpuoti šeimininkams į nugaras. Likus žaisti mažiau nei pusę minutės skirtumas tarp komandų ištirpo iki 2 taškų – (75:73). Šeimininkai kontroliavo kamuolį, buvo greitai sustabdyti pražanga, "Abstinentų" komandos žaidėjas A.Jankevičius stojo mesti dviejų baudų likus žaisti 5 sekundes. Abi baudos skriejo pro šalį, šeimininkams buvo pavykę atsikovoti kamuolį, bet iškarto jį prarado. Svečiai paprašė minutės pertraukėlės. Likus žaisti 4 sekundes BC "Liuksas" komandą suklydo išsimesdama kamuolį ir prarado visas galimybes pakovoti dėl pergalės. Rungtynės baigėsi rezultatu – (75:73).

Po pralaimėtų rungtynių BC "Liuksas" komandos treneris kalbėjo: "Jau ne pirmos varžybos, kai paleidžiame rungtynių pradžią, vėliau lipam per galvas ir stengiamės atlošti, laimėti, bet paprasčiausiai nesiseka mūsų komandai to padaryti. Sezono pradžia, bet klaidų nerealiai daug padarome, tai aš skaitau didelis minusas yra tai. Sezono pradžia, bus dar tų pergalių ateityje."

Abstinentai: Saulius Banaitis – 29 tšk. (7 išpr. praž.), Marius Liepa – 22 tšk. (5 perimt. kam.), Artūras Jankevičius – 14 tšk. (6 išpr. praž.)

BC „Liuksas“: Julius Fiodorovičius – 16 tšk., Tomas Ziutelis – 15 tšk. (10 atk. kam.), Simonas Ziutelis – 14 tšk.

„Abstinentai“ po sunkios kovos palaužė „Komanda X“. (2014 spalio 28 d., antradienis, 22:27 val.)„KMAIK“ be didesnio vargo palaužė BC „Liuksas“ ekipą (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 01:20 val.)„Abstinentai“ po atkaklios kovos išsiveržė serijoje į priekį (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 00:28 val.)„Abstinentai“ nesunkiai nugalėjo BC „Ambi“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 00:32 val.)„Abstinentai“ įveikė garbingai kovojusią „New Team“ komandą (2015 sausio 30 d., penktadienis, 22:27 val.)„Abstinentai“ po pratęsimo turėjo pripažinti „vaistinė.lt“ ekipos pranašumą (2015 sausio 09 d., penktadienis, 23:10 val.)„Kaunas“ nesunkiai įveikė BC „Liuksas“ ekipą. (2014 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)Po atkaklios kovos BC „Liuksas“ palaužė „Komanda X“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:50 val.)„Abstinentai“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ krepšininkus (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 23:01 val.)„Abstinentai“ nesulaukė „Kauno liberalų“ pasipriešinimo (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)