Kleboniškio „Vilkai“ vs Brentex Trailer (55:64)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 22 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio vidurinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

Pirmąją pergalę iškovojo „Brentex Trailer“ ekipa

2015 spalio 22 d., Ketvirtadienis, 23:56 val., peržiūros: 1337

Spalio 22 dieną „ALT reklama“ C lygos G pogrupyje pirmąjį karta žengė šeimininkai Kleboniškio „Vilkai“ ir svečiai „Brentex Trailer“. Abi ekipas varžė startinis jaudulys visas rungtynes, todėl rungtynės nebuvo labai rezultatyvios ir abi ekipos akcentavo gynybinį krepšinį. Pirmajame kėlinuke geriau atrodė svečiai, tačiau kuomet Kleboniškio „Vilkai“ apšilo jie pasivijo oponentus ir kovojo dėl pirmosios sezono pergales. Vis dėlto rungtynių pabaigoje geriau sužaidusi „Brentex Trailer“ ekipa laimėjo varžybas rezultatu 55:64.

Pirmajame kėlinuke varžyboms prasidėjus svečių ekipos gynėjas T.Vaitkevičius smeigė tritaškį ir išvedė ekipą į priekį (0:3). Per pirmąsias 5 minutes šeimininkai niekaip negalėjo pelnyti savo pirmųjų taškų, kuomet svečiai juos rinkosi. To pasėkoje po pirmųjų 10 žaidimo minučių priekyje buvo svečiai rezultatu (10;15).

Antrajame kėlinuke kur kas aktyvesni krepšinį demonstravo svečiai, taip provokuodami pražangas ir rinkdami lengvus taškus nuo baudų linijos, deja ne visada jiems tai pavykdavo realizuoti. Vis dėlto agresyvesnis žaidimas perimti kamuoliai ir puiki gynybą antrajame kėlinuke „Brentex Trailer“ ekipai į rūbinę leido keliauti turint užtikrinama persvarą (21:39).

Po ilgosios pertraukos Kleboniškio „Vilkai“ grįžo kupini jėgų ir kibo varžovams į atlapus. 2 tritaškius šame kėlinuke smeigės L.Bajer ir pagerinta komandos gynybą leido šeimininkams laimėti šį kėlinuką ir sumažinti atsilikimą. Po 30 minučių žaidimo „Brentex Trailer“ ekipa pirmavo (39:52).

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai į aikštele išėjo tikrai dar nepralaimėję ir stengėsi grįžti į žaidimą. Likus žaisti 4 minutes skirtumą buvo sumažėjas iki 5 taškų, tačiau protingiau sužaidę ir puikiai sukovojusi „Brentex Trailer“ ekipa laimėjo pirmąją pergalę rezultatu (55:64).

Po rungtynių pakalbintas laimėtojų treneris P.Užkurnys teigė:

Tai buvo mūsu pirmos varžybos esam senai pažįstami, tačiau yra naujų žmonių, todėl norėjome apsižiūrėti kas kaip gali žaisti.

Kokie tikslai šioje lygoje šį sezoną?

Seniai buvome kažką laimėję, tai pasiekti prizinę vietą būtų puiku.

Kleboniškio „Vilkai“ treneris D.Gudaitis paklaustas, kodėl buvo tokia sunki pradžia ir ko pritruko pabaigoje teigė:

Sunki pradžia, nes jaudulys didelis daug klaidų, nesusižaidę dar esam, o gale pritrūko jėgų ir sėkmės.

Kleboniškio „Vilkai“: Liudas Bajer – 18 tšk., Marius Geštautas – 15 tšk., Benas Narbutas – 8 tšk. (6 išpr. praž.)

Brentex Trailer: Tadas Vaitkevičius – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Karolis Kalvaitis – 12 tšk., Valius Fominas – 10 tšk. (7 išpr. praž.)

emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Brentex Trailer“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 20:53 val.)BC „Straight“ nesunkiai nugalėjo „Brentex Trailer“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 21:46 val.)Negausiai susirinkusi „Sparta“ nugalėjo „Brentex Trailer“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Brentex Trailer“ pasiekė triuškinamą pergalę (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:32 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Akademija“ nugalėjo „Brentex Trailer“ krepšininkus (2016 sausio 19 d., antradienis, 01:10 val.)„Kauno NTI-PN“ po pratęsimo palaužė „Brentex Trailer“ bei žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ išnešė sveiką kailį iš „Brentex Trailer“ valdų (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:21 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Nebajeris“ (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Puikiai sužaistas trečiasis ketvirtis leido „Akademijai“ nugalėti „Brentex Trailer“ (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 22:17 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Brentex Trailer“ palaužė „Komandą X“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:17 val.)