KK MAYBE vs KOLPINGO KOLEGIJA (61:69)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 06 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

''Kolpingo Kolegija'' po labai įtemptų ir nervingų rungtynių po pratęsimo palaužė KK ''Maybe'' ekipą

2013 vasario 07 d., Ketvirtadienis, 00:42 val., peržiūros: 1726

Trečiadienį vasario 7 dieną , Ąžuolo katalikiškosios mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko KK"Maybe" ir "Kolpingo Kolegija" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų vyko atkakli kova. Tai viena komanda susikraudavo pranašumą, tai kitą, tačiau rungtynių pabaigoje esant lygiam rezultatui , nei vienai , nei kitai komandai nepavyko užpulti krepšio , tai rungtynių nugalėtoją išsiaiškint prireikė pratęsimo. Per pratęsimą ''Kolpingo Kolegija'' nugalėjo varžovus leisdami jiems pelnyti tik 2 taškus , o patys surinkę 10 taškų 61:69.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo KK"Maybe" , įgydami 6 taškų pranašumą, tačiau A.Geišos dvitaškiai metimai išlygino rezultatą (14:14). Toliau svečiai palaikė trijų taškų pranašumą, tačiau besibaigiant kėlinukui KK"Maybe" sugebėjo laimėti 7:0 atkarpą, kur persvėrė rezultatą į savas rankas ir įgijo 4 taškų pranašumą. Kėlinio pabaigoje svečiai realizavo vieną baudos metimą ir sumažino savo komandos atsilikimą iki 3 taškų. Rezultatas po kėlinio 21:18.

Antrąjį kėlinuką šeimininkai pradėjo "sausa" atkarpa 8:0 (29:18), o dar po keletos atakų įgijo 13 taškų pranašumą (30:20), tačiau "Kolpingo Kolegija" per keletą minučių sugebėjo atlošti skirtumą iki 3 taškų (30:27). Besibaigiant kėlinukui komandos apsikeisdavo taikliai metimais ir svečiams tik vienu tašku pavyko sumažinti savo komandos atsilikimą. Rezultatu 36:35 po pirmųjų 10-ties minučių , vis dar pirmavo KK ''Maybe'' ekipa.

Trečiajam kėlinukui prasidėjus šeimininkai pradėjo rinkti lengvus taškus ir įgijo 6 taškų pranašumą (44:38), o dar po keletos greitų atakų padidino ir iki 8 taškų (48:40). Taiklus A.Geišos dvitaškis metimas sumažino skirtumą iki 6 taškų, tačiau A.Silvestravičius atsakė tuo pačiu ir skirtumas vėl išliko toks pats (50:42). Kėlinio pabaigoje šeimininkai pataikė tritaškį metimą ir padidino savo ekipos pranašumą jau iki 11 taškų , bet A.Geišos keli taiklūs dvitaškiai metimai sumažino savo ekipos atsilikimą iki 7 taškų. Rezultatas po kėlinio 53:46.

Paskutiniam kėlinukui prasidėjus toliau svečiai išlaikė 7 taškų pranašumą. Likus žaisti apie 6 minutes šeimininkai ataka po atakos pradėjo mažinti skirtumą, kol liko trys taškai (57:54), tačiau dėka T.Pekarsko KK "Maybe" pavyko atstatyti 5 taškų pranašumą (59:54). Likus žaisti apie tris minutes abiejų ekipų žaidimas sustojo , KK ''Maybe'' ekipa metė pro šalį visus baudos metimus , o ''Kolpingo Kolegijai'' nepavykdavo tuo pasinaudoti. Likus žaisti dvi minutes A.Geišos trys taškai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Lemiamojoje atakoje A.Daubaras perėmė kamuolį ir perdavė komandos draugui D.Sargūnui kuris greitoje atakoje pelnė taškus ir išlygino rungtynių rezultatą. Likus 7 sekundėm šeimininkai nesugebėjo užpulti varžovų krepšio ir tai reiškė , kad rungtynių nugalėtoją išsiaiškint prireiks pratęsimo 59:59.

Pratęsimą geriau pradėjo svečiai kurie spurtavo 4:0 ir įgijo 4 taškų pranašumą. KK ''Maybe'' ekipai sunkiai sekėsi , tiek puolime , tiek gynyboje , o tuo vis pasinaudodami ''Kolpingo Kolegijos'' žaidėjai padidino savo ekipos pranašumą jau iki 8 taškų (59:67). Likus žaisti dvi minutes šeimininkų ekipos žaidėjas A.Silvestravičius pelnė du taškus ir sumažino atsilikimą iki 6 taškų (61:67) , bet pratęsimo pabaigoje svečiai sužaidė užtikrinčiau ir iškovojo sunkią pergalę rezultatu 61:69

Po rungtynių ''Kolpingo Kolegijos'' ekipos treneris Aldas Daubaras teigė : ''Šiandienos rungtynėse padarėm daug klaidų , neapsigynėm , neužpuolėm varžovų krepšio , todėl ir prireikė žaisti pratęsimą , kurio metu užtikrinčiau sužaidę iškovojom pergalę''.

KK ''Maybe'' : T.Pekarskas (17 tšk. 5 rez.perd.) , A.Silvestravičius (14 tšk. 11 atk.kam. 4 blok.met.) , Gediminas Pajėda (6 tšk.)

''Kolpingo Kolegija'' : A.Geiša (34 tšk. 14 atk.kam. 5 rez.perd. 5 perim.kam. 11 išpr.praž. 50 naudin.bal.) , Edvinas Masiokas (12 tšk.) , Deimantas Sargūnas (10 tšk.)

''Ragai'' po pratęsimo palaužė KK ''Maybe'' ekipą (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 01:45 val.)''Kolpingo Kolegija'' nugalėjo ''Kulautuvos'' ekipą (2013 sausio 17 d., ketvirtadienis, 00:12 val.)''Kolpingo Kolegija'' negailestingai sutrypė ''Dice'' ekipą (2013 sausio 19 d., šeštadienis, 20:23 val.)''Kulautuva'' įveikė KK ''Maybe'' ekipą (2013 kovo 05 d., antradienis, 01:17 val.)BC ''Sporto Fėja'' sutriuškino KK ''Maybe'' ekipą (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 23:47 val.)''Košmaro'' nepabūgę KK ''Maybe'' šventė pergalę (2013 sausio 28 d., pirmadienis, 22:42 val.)Nerezultatyviuose rungtynėse ''Compensa'' nugalėjo KK ''Maybe'' ekipą (2013 vasario 14 d., ketvirtadienis, 02:31 val.)"Kolpingo kolegija" rungtynių pabaigoje palaužė "Korį" (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 21:52 val.)Dice po dramatiškos kovos palaužė KK Maybe ekipą (2013 kovo 09 d., šeštadienis, 20:03 val.)"Kolpingo kolegija" ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš "Maybe" (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 22:33 val.)