Rapala vs Ryterna (86:80)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 25 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Negausiai susirinkę „Rapalos“ krepšininkai išplėšė pergalę prieš „Ryternos“ ekipą

2015 vasario 25 d., Trečiadienis, 23:16 val., peržiūros: 1001

Vasario 25 dieną, Kauno Energijos salėję, vyko Įmonių lygos, G pogrupio rungtynės, tarp „Rapalos“ (šeimininkai) ir „Ryternos“ (svečiai) ekipų. Pirmame kėlinuke svečiai atrodė stipresni ir per pirmas dešimt minučių sugebėjo susikrauti beveik dviženklę persvarą – 27:18. Antrame ketvirtyje šeimininkams pavyko sumažinti turimą deficitą, tačiau po pirmosios rungtynių dalies vis dar pirmavo „Ryterna“. Trečiame kėlinuke komandos žaidė apylygiai ir baigiantis kėlinukui tarp komandų įsivyravo lygybė – 62:62. Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai susikrovė nedidelę persvarą, kurią išlaikę iki kėlinuko pabaigos „Rapalos“ krepšininkai išplėšė pergalę rezultatu 86:80.

Geriau rungtynes pradėjo svečiai, kurie pirmavo 10:5. Šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą (8:10), o netrukus, 7:0 laimėtos atkarpos dėka ir išsiveržti į priekį (15:12). Tada, „Ryternos“ ekipa, spurtavo 13:0 ir išsiveržė į priekį dviženkle persvarą (25:15). Iki kėlinuko pabaigos šeimininkai minimaliai sumažino atsilikimą ir po pirmojo kėlinuko atsilikinėjo rezultatu 18:27.

Antrojo kėlinuko pirmoje pusėje komandos žaidė taškas į tašką ir „Ryternos“ turima persvara beveik nesikeitė (41:31). Bėgant likusiam kėlinuko laikui „Rapala“ krepšininkai laimėjo atkarpą 8:0 ir po pirmosios rungtynių dalies atsilikinėjo tik dviem taškais – 39:41.

Trečiojo ketvirčio pradžioje šeimininkai sugebėjo persverti rezultatą ir išsiveržti į priekį (47:41), tačiau „Ryternos“ ekipa susigrąžino turėtą pranašumą ir likus žaisti apie dvi minutes pirmavo 57:52. Per likusį kėlinuko laiką svečiai nesugebėjo išlaikyti šiokios tokios persvaros ir taiklių L. Kalėdos baudų metimų dėka rezultatas tapo lygus – 62:62.

Paskutiniojo rungtynių kėlinio pradžioje šeimininkai laimėjo nedidelę atkarpą ir įgavo apčiuopiamesnę persvarą (70:65). Tirpstant laikui iki rungtynių pabaigos svečiams nesisekė mažinti atsilikimo, o „Rapalos“ turimas pranašumas vienu metu išaugo net iki 8 taškų (80:72). Tada svečiai surengė nedidelį spurtą ir pasivijo varžovus (78:80), tačiau persverti rezultato nesuspėjo ir pripažino „Rapalos“ pranašumą rezultatu 86:80.

Po rungtynių, „Rapalos“ treneris G.Mickevičius sakė: „Pergalę lėmė susikaupimas varžyboms, noras laimėti nors žaidėme penkiese, paskui šešiese. Nenuleidome rankų, kovojome. Varžovai galbūt galvojo, kad žaistu su mumis bus lengviau, nes pas mus nebuvo aukštų žaidėjų, o pas juos buvo stipri priekinė linija. Labai džiaugiamės kad pavyko atsirevanšuoti tokiu pat skirtumu.“

Rapala: Laurynas Kalėda – 38 tšk. (8 išpr. praž.), Mindaugas Pažėra – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Vilius Adomaitis – 11 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd.)

Ryterna: Paulius Lekečinskas – 22 tšk., Modestas Šidlauskas – 18 tšk., Gintaras Rinkevičius – 16 tšk., Darius Špakauskas – 11 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“ nebuvo sunki kliūtis „Ryternos“ ekipai (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:27 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Ryterną“ (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Rapala“ sezoną pradėjo lengva pergale prieš „Baltic logistic solution“ ekipą. (2014 spalio 20 d., pirmadienis, 23:57 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna“ iškovojo pergalę prieš „Vieningą Kauną“ (2015 kovo 18 d., trečiadienis, 23:23 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Rapala“ ketvirtame kėlinyje išsaugojo persvarą prieš „Autotoją & Ekodorą“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:34 val.)16 taškų deficitą panaikinę „Rapalos“ žaidėjai palaužė „Senukus“ (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Rapala“ palaužė „Sanitex“ ekipą (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Rapala“ tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno tiltai“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 23:09 val.)Puiki pirma rungtynių pusė leido pergalę išsaugoti „Ryternos“ ekipai (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 21:11 val.)Ketvirtame kėlinyje „Sweco“ įrodė pranašumą prieš „Rapalą“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 22:26 val.)