Banga & R2P Sport vs KG Group (113:77)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 06 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Banga & R2P Sport“ neturėjo vargo su „KG Group“ komanda

2016 kovo 06 d., Sekmadienis, 21:36 val., peržiūros: 1115

Sekmadienį, kovo 6-ąją dieną. J. Dobkevičiaus pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos A lygos, „Sporto fėja“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Banga & R2P Sport“ ir svečių „KG Group“ komandos. Rungtynes geriau pradėjo svečių komanda iš eilės surengusi keletą rezultatyvių atakų. Po poros minučių taškų bado šeimininkams pagaliau krepšį atrišo P.Parachomikas. Puikią atkarpą (12:2) sužaidę „Banga & R2P Sport“ krepšininkai įpusėjus kelinukui jau pirmavo dvigubai – 12:6. Antroje kėlinio pusėje dominavo puolimas. Svečiai kaip įmanydami bandė susigrąžinti persvarą į savo rankas, tačiau šeimininkai išlaikė saugų pranašumą ir po pirmojo kėlinuko pirmavo rezultatu 24:19.

Antrąjame ketvirtyje toliau rungtynių kontrolę savo rankose laikė šeimininkai. Abi komandos vis apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis, tačiau sužaidus pusę kėlinio varžovus skyrė tie patys 5 taškai (34:29). Pe likusį laiką šeimininkai pagerino gynybą ir pasinaudoję varžovų klaidomis vis dinino savo persvarą, kuri prieš ilgąją pertrauką jau buvo dviženklė – 45:33.

Po didžiosios pertraukos V. Škėmos vedama „Banga & R2P Sport“ per dvi minutes laimėjo atkarpą 11:2 ir įgijo jau triuškinančią persvarą (56:35). Svečių komandai buvo sunku rinkti taškus – nekrito nei dvitaškiai, nei tritaškiai, nors progas metimams „KG Group“ susikurdavo tikrai neblogas. O varžovams – atvirkščiai, beveik visi metimai pasiekdavo tikslą, net ir per rankas. Paulius Parachomikas smeigė keletą tritaškių iš 7 ir 8 metrų. Svečiams jau net nusviro rankos kai likus žaisti apie keturias minutes komandas jau skyrė nepadorus 30 taškų skirtumas (73:43). Per likusį kėlinio laiką svečiams nepavyko nei kiek priartėti prie oponentų ir pamėginti ketvirtąjame kėlinuke atkurti intrigą. Prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 33 taškai (84:51).

Ketvirtasis kėlinukas šiose rungtynėse tebuvo formalumas. Svečiams nepavyko sukurti stebuklo ar net intrigos šiame mače. Abi komandos žaidė laisvesnį krepšinį, nes kas bus rungtynių nugalėtojas, jau niekam nekėlė jokių abejonių. „Banga & R2P Sport“ ir toliau žaidė savo žaidimą neprisileisdami varžovų ir nuaidėjus finaliniam rungtynių švilpukiui, iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu – 113:77

Po rungtynių pakalbintas „Banga & R2P Sport“ puolėjas Dovydas Šemeklis atkleidė kas leido šiandien iškovoti tokią solidžią pergalę:

„Tiesiog šiandien labai gerai pataikėmė. Paėjo metimai visiems – ką metėm, tą pataikėm. Praktiškai visi žaidėme atsiktraukę prie tritaškio linijos, nes jie turėjo aukštą žmogą, kuris neišeina gintis aukštai, tad tuo ir pasinaudojome. Rytoj bus sunkiau, nes, manau, ir jie bus kažką naujo pasiruošė tiek gynyboje, tiek puolime. Nemanau, kad ryt laukia tokia lengva pergalė.“

Banga & R2P Sport: Antanas Montrimavičius – 27 tšk., Paulius Parachomikas – 25 tšk. (15 atk. kam., 5 rezult. perd.), Mantas Kudirka – 22 tšk. (6 rezult. perd.), Vilius Škėma – 22 tšk., Dovydas Šemeklis – 17 tšk. (8 rezult. perd.)

KG Group: Lukas Ganas – 25 tšk., Vilius Šumskis – 20 tšk., Karolis Pupinis – 12 tšk. (7 rezult. perd.)

Uraganinis „Bangos & R2P Sport“ puolimas nesuteikė vilčių „Kauno Autobusams“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:58 val.)Rungtynių pabaigoje“Banga & R2P Sport“ palaužė „Kauno autobusus“ (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Banga & R2P Sport“ atlaikė „Atletas“ ‒ LSU-2 ekipos pasipriešinimą (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Banga & R2P Sport“ nelengvai palaužė kovingai nusiteikusius „Atletas“ ‒ LSU-2 krepšininkus (2016 balandžio 06 d., trečiadienis, 20:56 val.)Rungtynėse be gynybos pergalę pasiekė „Banga & R2P Sport“ komanda (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 21:54 val.)Aukštesnę klasę demonstravusi „Banga & R2P Sport“ tiesiausiu keliu pasiekė „A“ lygos finalą (2016 balandžio 13 d., trečiadienis, 21:53 val.)Permainingose rungtynėse „Bangos & R2P Sport“ šešetukas palaužė „Atleto ‒ LSU-2“ pasipriešinimą (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:36 val.)Taškų lenktynėse pergalę pasiekė „KG Group“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 18:03 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „KG Group“ (2016 kovo 07 d., pirmadienis, 22:08 val.)Pirmose A lygos rungtynėse sunki „KG Group“ pergalė prieš „ASU ‒ Tornado KM“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:12 val.)